freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت" و به نقل از ایرنا، محمد مایلی کهن غروب پنجشنبه در کنفرانس خبری پس از تساوی تیمش مقابل پارس جنوبی بوشهر اظهار کرد: با توجه به آنالیز تیم فوتبال پارس جنوبی، از نحوه بازی و تاکتیک این تیم اطلاع داشتیم .


وی با اشاره به اینکه تیم حریف بازی بسته ای را ارائه کرد، افزود: شرایط زمین مسابقه موجب شد دو تیم بازی فیزیکی را در دستور کار خود قرار دهند.


مایلی کهن تاکید کرد: تیم پارس جنوبی با استفاده از ضد حمله موفق به گلزنی شد و ملوانان نیز با وجود داشتن موقعیت های بسیار گلزنی دراین مسابقه، تنها موفق به کسب تساوی از این دیدار شدند.


سرمربی تیم ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: شهر انزلی با داشتن سابقه بسیار در ورزش ، متاسفانه هنوز ورزشگاهی شایسته ورزش دوستان و ورزشکاران ندارد و با توجه به اینکه بازیکنان مطرح بسیاری از این شهر پدید آمدند، باید هرچه زودتر درخصوص ساخت ورزشگاهی برای این شهر اقدام شود.


تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ دسته یک کشور جام آزادگان و در هفته پانزدهم این رقابت ها در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان تیم پارس جنوبی بود که با گل دقیقه 93 مهیار زحمتکش از روی نقطه پنالتی توانست شکست را با تساوی عوض کرده و با توجه به شکست تیم سپید رود رشت ، با 29 امتیاز به صدر جدول رده بندی لیگ دسته یک کشور صعود کند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲:۱۶ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها