freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376512/4  زمان: 20:22  1395/09/11  بازدید: 3,785

بازیکنان پرسپولیس معتقد هستند مهدی طارمی در بازی فردا موفق خواهد شد تا با زدن سه گل بازگشت فوق العاده ای داشته باشند.

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان پرسپولیس در اردوی پیش از دیدار برابر ماشین سازی به شدت روی گلزنی مهدی طارمی در دیدار فردا مقابل شاگردان رسول خطیبی اعتقاد دارند و البته از او خواستند تا در صورت وقوع این پیش بینی آنها را به شام دعوت کند.


مهدی طارمی که این روزها تحت فشار رسانه ها و البته هواداران این تیم با توجه به فرصت سوزی هایش قرار دارد، به شدت از سوی هم تیمی هایش مورد حمایت قرار گرفته و آنها سعی دارند تا به آقای گل فصل گذشته روحیه دهند تا در دیدار برابر ماشین سازی بازگشتی فوق العاده به جمع مدعیان اصلی آقای گلی داشته باشد.


مهاجم شمالی پرسپولیس که در این بازی نیز به شدت چشم به پاس های احمدزاده، مسلمان و امیری دوخته است با حمایت این بازیکنان امیدوار است اولین هت تریک خود را در این فصل ثبت کند و باید دید او موفق به انجام این مهم خواهد شد و در نهایت هم تیمی هایش را به شام دعوت می کند یا ...


سیدجلال حسینی دیگر بازیکنی بود که در جلسه پیش از شام امشب در هتل آکادمی به صحبت با مهدی طارمی پرداخت و از او خواست بدون توجه به حواشی، تمرکز خود را از امشب تا زمان برگزاری بازی معطوف به جریان بازی بگذارد و مطمئنا تیم حامی بزرگ او در این دیدار خواهد بود تا موفقیت های پرسپولیس را جشن بگیرند. 


باید دید با این حمایت از سوی هم تیمی ها، مهدی طارمی در دیدار برابر ماشین سازی موفق خواهد شد تیمش را به نتیجه لازم برساند یا خیر.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷:۱۷ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها