freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: از هر تلاشی برای کاستن از رنج مردم سوریه استقبال می کنیم!

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تلویزیون ای پی تی ان، مارک تونر، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست خبری روزانه در این وزارتخانه درباره برگزاری گفتگوی روسها با مخالفان دولت سوریه مدعی شد، آمریکا از هر تلاشی برای کاستن رنج مردم سوریه و بخصوص شهر حلب استقبال می کند.

تونر ضمن تبریک به پادشاه جدید تایلند و آرزوی موفقیت برای وی گفت پدر وی یکی از بهترین دوستان آمریکا بود. آمریکا و تایلند در کنار هم روابطی گسترده و چند وجهی دارند و به دنبال تعمیق این روابط و تقویت پیوندها بین دو کشور هستند.

وی درباره روز جهانی ایدز، با اشاره به سرمایه گذاری های گسترده آمریکا در مبارزه با ایدز که از حمایت هر دو حزب برخوردار است گفت ما در حال حرکت به سوی اولین نسل بدون ایدز در بیش از سی سال هستیم. در حال حاضر یازده و نیم میلیون نفر داروهای مبارزه با ایدز را دریافت می کنند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره موضع چین در قبال قطعنامه اخیر تصویب شده درباره کره شمالی گفت: من منظور چین را در خصوص مبادلات عادی با کره شمالی نمی دانم ولی قطعنامه ای که دیروز تصویب شد در خصوص تحریم هایی که اعمال می شوند روشن است و درآمدهای ارزی کره شمالی را هدف قرار داده است و تحریم هایی را علیه صادرات مس و زغال سنگ و آثار تاریخی اعمال می کند. همچنین فلزات غیر آهنی مثل مس، نیکل، نقره و زینک را نیز در برمی گیرد.
 
تونر تصریح کرد: این تحریم ها به صورتی هدفمند سران کره شمالی را هدف قرار می دهد و منظور آسیب رساندن به مردم کره شمالی نیست. هدف ما نیز تغییر در رفتار کره شمالی است و البته شکی نیست که این تغییر یک شبه صورت نمی گیرد ولی روشن است که جهانیان با یک صدا نگرانی خود را درباره اقدامات تحریک کننده کره شمالی بیان کرده اند.

البته از همه اعضای سازمان ملل نیز انتظار می رود قطعنامه های شورای امنیت و تحریم ها را با حسن نیت اجرا کنند، زیرا اجرای تحریم ها بسیار اهمیت دارند و بدون اجرای تحریم ها، قطعنامه ها دیگر بی اعتبار خواهند بود.

تونر درباره برگزاری برخی گفتگوها بین روسیه و مخالفان دولت اسد گفت: ما گزارش هایی درباره این دست گفتگوها ها داشتیم. در رابطه با واکنش آمریکا می توانم این را بگویم که ما از هرگونه تلاش صادقانه برای کاستن از رنجهای مردم سوریه، بخصوص در حلب که در ماه های اخیر بسیار رنج کشیده اند، استقبال می کنیم.

ما نیز به نوبه خود همچنان به تعامل با ترک ها، روسها، سعودی ها، قطری ها، متحدان اروپایی و مخالفان دولت در سوریه ادامه می دهیم و جان کری فردا در رم با لاوروف دیدار می کند. وی همچنین با دمیستورا، فرستاده ویژه دبیر کل سازمان ملل و دیگر شرکای اروپایی دیدار می کند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۱۹:۴۸ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin

تصاویری از کاهش وزن عکس از کاهش وزن تصاویر کاهش وزن عکس بعد از کاهش وزن بهاره رهنما عکس هایی از کاهش وزن جلوگیری از کاهش ید در نمک یددار جلوگیری از کاهش ید در نمک یدار جلوگيري از كاهش يد در نمك برای جلوگیری از کاهش ید در نمک برای جلوگیری از کاهش ید در نمک یددار روشهای جلوگیری از کاهش ید در نمک راههای جلوگیری از کاهش ید در نمک ید دار روشهای جلوگیری از کاهش ید در نمک یددار برای جلوگیری از کاهش ید درنمک چه باید کرد؟ راهکارهای جلوگیری از کاهش ید در نمک جلوگیری از کاهش وزن جلوگیری از کاهش وزن در ماه رمضان جلوگیری از کاهش وزن در دوران شیردهی جلوگیری از کاهش وزن در رمضان جلوگیری از کاهش وزن در شیردهی جلوگیری از کاهش وزن در بارداری جلوگیری از توقف کاهش وزن راههای جلوگیری از کاهش وزن در ماه رمضان جلوگیری از ایست کاهش وزن راههای جلوگیری از کاهش وزن جلوگیری از کاهش حجم اینترنت جلوگیری از کاهش فشار خون راههای جلوگیری از کاهش فشار خون پیشگیری از کاهش فشار خون جلوگیری از کاهش قند خون راههای جلوگیری از کاهش قند خون جلوگیری از کاهش ترافیک اینترنت جلوگیری از کاهش پلاکت خون راههای جلوگیری از کاهش پلاکت خون جلوگیری از کاهش سرعت اینترنت جلوگیری از افت سرعت اینترنت جلوگیری از کاهش ید نمک یددار برای جلوگیری از کاهش ید در نمک یددار چه کنیم روشهایی برای جلوگیری از کاهش ید در نمک یددار عبايات استقبال سوريه عبايات استقبال سورى عبايات استقبال سورى 2013 عبايات استقبال سورى للعرايس عبايات استقبال سورى فتكات عبايات استقبال سورى 2014 عبايات الاستقبال السورى می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر طلوع میکند آن آفتاب پنهانی طلوع میکند آن آفتاب پنهانی زسمت مشرق جغرافیای عرفانی طلوع ميكند آن آفتاب پنهاني شعر طلوع میکند آن آفتاب پنهانی کمیسر متهم میکند کمیسر متهم میکند 1 کمیسر متهم میکند دانلود کمیسر متهم میکند کامل کمیسر متهم میکند (دوبله فارسی) کمیسر متهم میکند 2 کمیسر متهم میکند قسمت دوم کمیسر متهم میکند اهنگ فیلمهای کمیسر متهم میکند کمیسر مولدوان متهم میکند عسل چاق می کند؟ عسل چاق میکند یا لاغر عسل چاق ميكند ؟ آیا عسل چاق می کند هربی پرواز می کند فیلم هربی پرواز می کند دانلود هربی پرواز می کند دانلود فیلم هربی پرواز میکند بازیگران فیلم هربی پرواز می کند دانلود فیلم سینمایی هربی پرواز میکند سینمایی هربی پرواز می کند فیلم سینمایی هربی پرواز می کند دانلود رایگان فیلم هربی پرواز می کند پخش آنلاین فیلم هربی پرواز می کند ذرت چاق می کند؟ آیا ذرت چاق می کند ایا ذرت بوداده چاق می کند ژله چاق می کند؟ آیا ژله چاق می کند؟ ژله صورت را چاق میکند آیا ژله صورت را چاق می کند؟ هندوانه لاغر می کند ایا هندوانه لاغر می کند هندوانه چاق می کند یا لاغر جلوگیری از کاهش ید در نمک وقتی آمریکا از کاهش رنج مردم سوریه استقبال می کند!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها