freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزیر امور خارجه ایتالیا گفت: 2017 می تواند سال شکست قطعی داعش در سرت، موصل و رقه باشد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ 'پائولو جنتیلونی' وزیر امورخارجه ایتالیا روز پنجشنبه در نخستین روز از کنفرانس سه روزه 'گفت و گوی مدیترانه' که در وزارت امور خارجه در رم با حضور 40 تن از سران دولت ها، وزیران و سران سازمان های بین المللی آغاز شد، گفت: مبارزه علیه داعش در حال نتیجه دادن است و سال 2017 می تواند سال شکست قطعی داعش در سرت، موصل و رقه باشد.

وی افزود: اما باید از هم اکنون به چالش های آینده و پس از آزادی این مناطق، مانند بازسازی و امنیت برای آغاز نظمی جدید از طریق استراتژی نه تنها نظامی بلکه اقتصادی و فرهنگی، فکر کرد.

جنتیلونی در حاشیه کنفرانس مدیترانه در رم با ابراهیم الجعفری وزیر امور خارجه عراق دیدار کرد و گفت: در حالیکه عملیات آزادسازی موصل در جریان است، ما در کنار شما هستیم و برای ایجاد ثبات در مرحله پسا داعش نیز با شما خواهیم بود. ایتالیا با حمایت از دولت بغداد و ائتلاف ضد داعش از طریق فعالیت های مهمی همچون بازسازی سد موصل، آموزش نیروهای پلیس محلی و ایجاد ثبات در مناطق آزاد شده، به تعهدات خود در منطقه ادامه خواهد داد.

جنتیلونی بر لزوم اتخاذ رویکردی جامع و فراگیر که تمامی بافت های قومی و مذهبی را در بر داشته باشد، تأکید و تلاش ایتالیا برای کمک به عراق در قالب 20 میلیون یورو مساعدت مالی از سال 2014 تاکنون و 30 میلیون یوروی دیگر در سه ساله 2018 – 2016، اختصاص خط اعتباری 360 میلیون یورویی به عنوان کمک تسهیلاتی و تعهد سنتی رم در حفاظت، مرمت و استفاده بهینه از میراث فرهنگی و باستانشناسی کشور را تأیید کرد.

ابراهیم الجعفری وزیر امورخارجه عراق نیز در این کنفرانس درباره استراتژی آینده عراق و منطقه سخنرانی و گفت: عراق به نام جهان علیه تروریسم مبارزه می کند چرا که برخی از جنگجویان داعش از اتباع 100 کشور جهان هستند و خطر بازگشت آنها به کشورهایشان وجود دارد. پیروزی در موصل، پیروزی برای همه و همچنین برای ایتالیا محسوب می شود.

جنتیلونی همچنین در حاشیه کنفرانس مدیترانه در رم، با 'بوریس جانسون' همتای انگلیسی دیدار و در خصوص دورنمای مربوط به مذاکرات برای برگزیت، بحران لیبی از نظر ابعاد سیاسی، اقتصادی ، امنیتی و انسانی و همچنین درباره سوریه گفت وگو کرد. دو وزیر در این دیدار همچنین درباره روابط با روسیه در ارتباط با نقش مسکو در بحران سوریه و روند بالکان غربی بحث و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۲۱:۲۹ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin

میتواند دور دنیا بچرخد میتواند میتواند دور دنیا بچرخد ولی ثابت میتواند دور دنیا بچرخد اما خودش ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد ولی ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد ولی میتواند دور دنیا بچرخد ولی یکجا ثابت است میتواند دور دنیا بچرخد اما ثابت است ایا میتواند شیر همسرش بخورد آیا مرد میتواند شیر همسرش را بخورد ایا مرد می تواند از شیر همسرش بخورد آیا شوهر می تواند از شیر همسرش بخورد ایا شوهر میتواند شیر همسرش را بخورد انرژی می تواند ذخیره شود دختر میتواند صیغه شود؟ دختر هم می تواند صیغه شود آیا دختر میتواند صیغه شود دختر باکره میتواند صیغه شود دختر مجرد میتواند صیغه شود ايا دختر مي تواند صيغه شود آیا دختر باکره می تواند صیغه شود ایا دختر هم میتواند صیغه شود آیا دختر باکره می تواند بدون اجازه پدر صیغه شود آیا دختر بدون اجازه پدر می تواند صیغه شود؟ آیا دختر مجرد میتواند صیغه شود آیا دختر باکره میتواند صیغه موقت شود زن شوهردار میتواند صیغه شود آیا زن شوهردار می تواند صیغه شود؟ آیا زن شوهر دار میتواند صیغه شود سال شکست حصر آبادان فرمانده شکست حصر آبادان سال 1360 دیه شکستگی سال 93 دیه شکستگی بینی سال 93 دیه شکستگی دست سال 93 دیه شکستگی لگن سال 93 دیه شکستگی بینی در سال 93 دیه شکستگی پا در سال 93 مبلغ دیه شکستگی بینی سال 93 نرخ دیه شکستگی بینی سال 93 محاسبه دیه شکستگی در سال 93 نرخ دیه شکستگی پا در سال 93 دیه شکستگی سال 94 دیه شکستگی بینی سال 94 دیه شکستگی در سال 94 دیه شکستگی پا سال 94 دیه شکستگی دست سال 94 دیه شکستگی دماغ سال 94 دیه شکستگی پا در سال 94 دیه شکستگی ساق پا سال 94 دیه شکستن بینی سال 94 دیه شکستگی دماغ در سال 94 باشد که نباشیم باشد که نباشیم و باشد كه نباشيم باشد که نباشیمو بدانند که بودیم باشد که رستگار شوید باشد که رستگار شویم باشد که از خزانه غیبش باشد که از خزانه غیبش دوا کند باشد که از خزانه ی غیبش دوا کنند باشد که از خزانه غیبش دوا کنند باشد که بگشایی دری گویی که برخیز اندرآ باشد که بگشایی دری گویی باشد که باشد که بگشایی دری باشد که دلداری کند باشد که صبح دولتت بدمد باشد که قبول افتد یادمان باشد یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد یادمان باشد فردا دم صبح یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند يادمان باشد اگر خاطرمان یادمان باشد اگر گل چیدیم یادمان باشد از امروز یادمان باشد حرفی نزنیم که یادمان باشد که يادمان باشد اگر شاخه گلي یادم باشد حرفی نزنم یادم باشد یادم باشد فردا دم صبح یادم باشد حرفی نزنم که به یادم باشد سهراب یادم باشد تنها هستم يادم باشد فردا دم صبح یادم باشد فردا یادم باشد حرفی نزنم شعر یادم باشد حرفی یادت باشد یادت باشد دلت که شکست یادت باشد که یادت باشد تو یادگار یادت باشد به خوابم آمدی یادت باشد انسان هایی هستند یادت باشد زندگی کوتاهه يادت باشد یادت باشد زندگی یادت باشد دوستت دارم جنتیلونی: 2017 می تواند سال شکست قطعی داعش باشد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها