freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از دیلی‌میل، بنیاد غیرانتفاعی ایکس که در زمینه فعالیت‌های علمی غیردولتی کار می‌کند، برای اولین بار یک رقابت برای بررسی فضاپیمای آپولو 17 در سطح ماه برگزار می‌کند و شرکت آئودی هم به جمع شرکت‌کنندگان پیوسته است.

نکته جالب توجه در این رقابت اینجاست که گوگل به عنوان حامی این برنامه یک جایزه 30 میلیون دلاری برای بهترین طرح در نظر گرفته است.

قمرپیمای آپولو 17 در سال 1972 پس از پایان ماموریت یوجین سرنان و هریسون اشمیت فضانوردان ناسا،  روی سطح ماه باقی مانده است و بعد از 44 سال قرار است برای اولین بار بررسی شود.

کارستن بکر از اعضای تیم علمی بنیاد ایکس گفت: اینکه آپولو 17 بعد از این مدت چه ظاهری دارد یا اینکه چقدر از آن باقی مانده و چقدر از بدنه آن نابود شده موضوع بسیار جالبی است.

در طرح ارائه شده توسط آئودی، خودروی فضایی این شرکت پس از رسیدن به فاصله 200 متری محل قرارگیری آپولو 17 اقدام به عکسبرداری با کیفیت HD خواهد کرد و دانشمندان در سطح زمین می‌توانند نتایج را بررسی کنند.

خودروی طراحی شده توسط آئودی از جنس آلومینیوم با مقاومت فوق‌العاده بالاست. این قمرپیما چهارچرخه خواهد بود که هر کدام از چرخ‌ها می‌توانند گردش 360 درجه داشته باشند. حداکثر سرعت آن حدود 3.5 کیلومتر بر ساعت است و وزن آن در زمین 35 کیلوگرم است.

دوربین‌های به کار رفته در این خودرو از نوع استروسکوپیک هستند که قابلیت بزرگنمایی با بالاترین کیفیت را دارند.

انتظار می‌رود طرح برگزیده در ماه ژوئیه 2017 برای ارسال به فضا معرفی شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۰:۳۷ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

آئودی در ایران آئودي در ايران نمایندگی آئودی در ایران قیمت آئودی در ایران ماشین آئودی در ایران آئودی Tt در ایران فروش آئودی در ایران آئودی R8 در ایران نماینده آئودی در ایران عکس آئودی در ایران آئودی در همدان آئودی همدان آئودی در تهران آئودی R8 در تهران نمایندگی آئودی در تهران ماشین آئودی در تهران قیمت آئودی در تهران ادرس نمایندگی آئودی در ایران قیمت آئودی R8 در تهران عکس آئودی در تهران آئودی Q7 در تهران آئودی تهران نمايندگي آئودي در ايران قيمت آئودي در ايران آئودي ايران نمايندگي شركت آئودي در ايران آئودی در مشهد درگ آئودی R8 درگ آئودی تی تی درگ آئودی درگ آئودی Rs6 نمایندگی فروش آئودی در ایران نمایندگی آئودی Tt در ایران نمایندگی آئودی ایران نمایندگی شرکت آئودی در ایران آدرس نمایندگی آئودی در ایران سایت نمایندگی آئودی در ایران نمایندگی اتومبیل آئودی در ایران قیمت آئودی R8 در ایران قیمت آئودی Tt در ایران قیمت خودرو آئودی در ایران قیمت انواع آئودی در ایران قیمت آئودی Q7 در ایران قیمت آئودی A8 در ایران قیمت آئودی در بازار ایران قیمت خودروهای ائودی در ایران قیمت آئودی Q3 در ایران مسابقه فضایی مستند مسابقه فضایی 17 شرکت تحریم شده 17 شرکت تحریم تحریم 17 شرکت ایرانی تحریم 17 شرکت ایران تحریم 17 شرکت کشتیرانی تحریم 17 شرکت جدید 17 شرکت ایرانی تحريم 17 شركت ايراني مبحث 17 شرکت گاز می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر آئودی در مسابقه فضایی بررسی آپولو 17 شرکت می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۳۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها