freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


وزیر خارجه عراق تاکید کرد: ماهیت گروه تروریستی النصره با تغییر نام این گروه، تغییر نمی کند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، وزیر امور خارجه عراق که در کنفرانس گفتگوهای دریای مدیترانه در رم شرکت کرده بود، گفت: ما همیشه تاکید کرده ایم که عراق به خط مقدم مبارزه با تروریسم تبدیل شده است و نبرد با تروریسم یک جنگ جهانی است که از عراق آغاز نمی شود و به عراق نیز پایان نمی پذیرد.

ابراهیم الجعفری افزود: عراق از دیگر کشورها نخواسته است که سرباز و نیرو به عراق بفرستند تا به جای نظامیان و نیروهای عراقی به نبرد بپردازند. سربازان ما از نیروهای مسلح عراق هستند و این ها هستند که از عراق دفاع می کنند و جان خود را برای آزادسازی شهرهای شان فدا می کنند.

وی بیان داشت: اختلاف نظر کشورها نسبت به تروریسم باعث شده است که این کشورها در سطح بین المللی نتوانند به توافقی در خصوص همکاری برای مبارزه با تروریسم برسند. زیرا برخی کشورها، برخی گروه های تروریستی را در زمره گروه هایی می دانند که برای دستیابی به آزادی می جنگند.

ما در سوریه با چنین وضعیتی رو به رو هستیم. در این کشور، جبهه النصره ارتباط سازمانی خود را با القاعده قطع کرده است تا برای خود فضایی در زمینه تعامل های بین المللی ایجاد کند.

این گروه نام خود را تغییر داده است تا افکار عمومی جهان را فریب دهد و وانمود کند که یک گروه جدید و صلح جوست. اما باید دانست هرچند نام آنها تغییر کرده است اما محتوای این سازمان ها و سیاست های آنها یکی است و همگی عامل نقض حقوق بشر هستند.

وزیر امور خارجه عراق گفت: نیروهای مسلح عراق به صورت کاملاً انسانی با مناطق درگیری رفتار کرده اند بویژه اینکه این مناطق مسکونی در چنگال داعش بوده است. ای بسا همین مساله یعنی جلوگیری از ورود آسیب به غیرنظامیان باعث شده است که نیروهای مسلح عراق طی زمانی طولانی تر مناطق تحت سیطره داعشی ها را آزاد کنند. داعشی ها شیوه های وحشیانه ای در پیش می گیرند. آنها از غیرنظامیان، زنان و کودکان به عنوان سپرهای انسانی استفاده می کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۴:۴۶ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها