freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جاده ها لغزنده می شود رانندگان با تجهیزات زمستانی رانندگی کنند
سرویس کرمانشاه- رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه به رانندگان توصیه کرد که با توجه به شرایط جوی حاکم بر استان با تجهیزات زمستانی رانندگی کنند و از سلامت خودروهای خود اطمینان داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، سرهنگ فضل‌الله شیری، اظهار داشت: بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی در روزهای آینده شاهد بارش باران و برف در سطح استان هستیم، از این رو احتمال لغزنده‌شدن جاده‌ها وجود دارد.

وی با بیان اینکه افراد در این شرایط باید از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند، گفت: کسانی که قصد مسافرت در این شرایط را دارند باید از سلامت خودروی خود مطمئن شوند و زنجیرچرخ و لباس گرم نیز همراه داشته باشند.

رییس پلیس‌راه استان کرمانشاه افزود: رانندگان باید از سلامت سیستم گرمایشی، برف پاک‌کن‌ها، لاستیک‌ها و چراغ‌های خودرو مطمئن شوند و در زمان رانندگی به هشدارهای پلیس توجه کنند.

سرهنگ شیری عنوان کرد: متاسفانه بسیاری از رانندگان تنها به خرید زنجیر چرخ و همراه داشتن آن اکتفا می‌کنند، در حالیکه باید با شیوه درست بستن آن نیز آشنا باشند.

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد که در شرایط نامساعد جوی میزان سرعت خود را از مجازکمتر و فاصله با خودروی جلویی را نیز بیشتر کنند.

کد مطلب: 119380  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۱۲  |  ساعت: ۷ : ۱۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۲۵:۲۳ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۷۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها