freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عضو کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و گزینه موردنظر ترامپ برای تصدی پست وزیر امور خارجه این کشور، خواستار مذاکره دوباره در مورد توافق هسته‌ای ایران است.

باب کورکر، خواستار مذاکره دوباره درباره توافق هسته‌ای استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از ای‌بی‌سی نیوز، «باب کورکر»، سناتور‌جمهوری خواه ایالت «تنسی» و عضو کمیته روابط خارجی سنای آمریکا که به عنوان نامزد ترامپ برای تصدی وزارت خارجه نیز از وی یاد می‌شود می گوید خواستار مذاکره دوباره در مورد توافق هسته ای است.

پایگاه اینترنتی ای بی سی نیوز؛ به نقل از کورکر اعلام کرد: تمدید تحریم های ده ساله ایران این تضمین را می دهد که «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور منتخب آمریک،ا می تواند تحریم هایی را که اوباما برای اجرای توافق هسته ای با ایران از میان برداشته بود، بار دیگر احیا کند. 

کورکر که از وی به عنوان نامزد ترامپ برای وزارت امور خارجه نیز یاد می شود گفته است طرفدار انتصاب مقامی است که با قدرت، توافق هسته ای را به اجرا بگذارد.  وی همچنین بر این احتمال نیز اصرار می‌ورزد که امکان دارد بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری اوباما، این توافق بار دیگر به مذاکره گذاشته شود. کورکر گفته است گمان من این است که اگر همکاری نتواند اجرای واقعی آن را ممکن سازد، تغییرات عمده بسیار سریع روی خواهند داد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۳۵:۶ دیده شده : ۸۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها