freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اگر شروع مجدد بدون توقف در مسابقات فرمول یک فصل ۲۰۱۷ تصویب شود، بدان معنی است که در هر شروع مجدد، یک آغاز مسابقه‌ی فرمول یک از ابتدا را شاهد هستیم به این امید که هیجان مسابقه افزایش یابد.

بنا به گزارش Autosport، مدیران تیم‌های فرمول یک در جلسه‌ای با حضور برنی اکلستون مدیرعامل مسابقات فرمول یک در روز شنبه، پیش از شروع گرندپری ابوظبی، پیشنهاد کردند شروع مجدد بدون توقف به‌منظور افزایش هیجان و چشم برنداشتن علاقه‌مندان از تماشای مسابقات، به تصویب برسد. در حال حاضر در مسابقات فرمول یک، شروع مجدد منوط به خارج شدن خودروهای ایمنی از دور مسابقه است. در گزارش منتشرشده آمده است مدیران همه‌ی تیم‌ها با این ایده که شروع هر مسابقه‌ی فرمول یک، دیدنی‌ترین قسمت پخش آن مسابقه است، موافق بودند.

بر اساس گزارش Autosport جزئیات دقیق ایده‌ی شروع مجدد بدون توقف در جلسه‌ی برگزارشده مورد تصمیم‌گیری قرار نگرفته است. تصویب شروع مجدد بدون توقف در مسابقات فرمول یک باید هم توسط گروه استراتژی و هم توسط کمیته‌ تا قبل از ارائه به شورای جهانی موتور اسپرت تأیید شود.

بنا به گزارش NBC Sports به نظر نمی‌رسد مشکلی وجود داشته باشد زیرا شورا ایده‌ی شروع مجدد بدون توقف را برای فصل ۲۰۱۵ نیز تأیید کرده بود. اما طبق گزارش NBC Sports بعد از تأیید این نظریه در آن سال رویه‌ی شروع مجدد به قبل بازگشت. آن نظریه این‌طور به تصویب رسیده بود که شروع مجدد بدون توقف نباید در دو دور ابتدایی مسابقه یا دورهای ابتدایی هر شروع مجدد دیگری حین مسابقه استفاده شوند یا اگر کم‌تر از پنج دور به پایان مسابقه مانده است نباید از شروع مجدد بدون توقف استفاده کرد.

گانتر اشتاینر مدیر تیم فرمول یک هاس به Autosport گفت: «یک شروع مجدد بدون توقف به مسابقه هیجان می‌دهد و این چیز خوبی است.» بر طبق گزارش NBC Sport در حال حاضر طرحی برای شروع‌ مجدد بدون توقف در شرایط بارانی مانند آنچه در گرندپری برزیل در ماه نوامبر روی داد، به تصویب رسیده است؛ اگر مسابقه به دلیل وجود شرایط بارانی متوقف شده باشد، خودروی ایمنی وارد دور می‌شود، اتومبیل‌ها در جایگاهی که هستند و همان‌طور  در حال حرکت‌، در صفی قرار می‌گیرند و به‌محض خروج خودروی ایمنی، شروعی بدون توقف خواهند داشت.

چیدمان خودروها در صف برای انجام شروع مجدد بدون توقف، منجر به صرف زمان اضافی در مسابقه می‌شود و در وسط مسابقه می‌تواند از اعتبار فرمول یک بکاهد، اما شیوه‌ای مناسب برای جلب توجه علاقه‌مندان به تماشای این مسابقات است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۶:۴۷ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۴۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها