freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نمایش "پاییز" به زبان کُردی در سقز به روی صحنه رفت
سرویس کردستان- نمایش "پاییز" به زبان کُردی به نویسندگی و کارگردانی "پرویز احمدی" در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد سقز به روی صحنه رفت.
به گزارش کردپرس؛ این نمایش به همت گروه تئاتر رونیا و با نقش آفرینی بازیگرانی همچون: داریوش رفعتی، زاهد آرمی، شهربانو هادی، کیانوش کریمی، امید نیکروژ، لیلا عزیز پور و آرین آزاد اجرا می شود
موسیقی نمایش: امید مصطفایی، طراح پوستر و بروشور: ناصر درویشیان، طراح صحنه: شهربانو هادی، طراح لباس: پرویز احمدی، نور: بهمن کریمی، منشی صحنه: روژانو ارجمند، طراح گریم: یاسمن خورشیدی، اجرای دکور: کیانوش محمدی، تیزر: مقداد حسن نژاد و مدیر صحنه: مهدی کریمی از دیگر عوامل این تئاتر بودند.
پاییز، داستان مرد جوانی است که آخرین لحظات از حضور خود را یک بازداشتگاه سپری می کند و قرار است در این شب، به یک پادگان منتقل شود که در این میان وی با شرایط و اشخاصی موجه می شود که جریان داستان و سیر رویدادها را برای تماشگر نمایان می کند
این نمایش در بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز که از 29 شهریور تا 2 مهر در سقز برگزار شد، نیز حضور داشت، که در چندین بخش مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفت از آنجمله می توان به: دریافت لوح تقدیر و جایزه دوم به مبلغ سه میلیون ریال به شهربانو  هادی طراح صحنه، دیپلم افتخار و مبلغ پنج میلیون ریال به بهمن کرمی طراح نور، لوح تقدیر و جایزه سوم به مبلغ سه میلیون ریال به  لیلا عزیزپور در بخش بازیگری زن، لوح تقدیر و جایزه سوم به مبلغ سه میلیون ریال به داریوش رفعتی در بخش بازیگری مرد  و... اشاره نمود.
احمدی، کارگردان این نمایش، عضو هیات موسس گروه تئاتر رونیا است که فعالیت هنری خود در زمینه نمایش را از سال 79 شروع کرده است.
شب، گربه و زیر طاقی، دیگر، خاطره های ما، یه که م روژی پاییز و رستاخیز از جمله نمایش هایی است که وی کارگردانی کرده است.
نمایش پاییز از تاریخ 11 لغایت 20 آذرماه 95 ساعت 20 شب در مجتمع ارشاد سقز به روی صحنه می رود و آماده حضور همشهریان می باشد.
 

کد مطلب: 119410  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۱۲  |  ساعت: ۱۰ : ۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰:۷ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها