freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بازار کامپیوتر رضا یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید و فروش کامپیوتر و لوازم جانبی آن در تهران است. امروز قصد داریم با این بازار و راه‌های دسترسی به آن بیشتر آشنا شویم. با کجارو همراه باشید.

معرفی

بازار کامپیوتر رضا قدیمی‌ترین بازار محصولات IT در ایران است که در سال ۱۳۶۷ کار احداث آن آغاز شد. این بازار ۷ طبقه دارد و در این ۷ طبقه، ۱۰۵ واحد تجاری مشغول به کار هستند. در طبقه همکف بازار کامپیوتر رضا، انواع قطعات سخت‌افزار کامپیوتر، لپ‌تاپ، لوازم جانبی کامپیوتر و نرم‌افزار به فروش می‌رسد و در طبقات بالا بیشتر مراکز ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرگاه‌ها قرار دارند. بازار کامپیوتر رضا از ساعت ۹ صبح تا ۲۰:۳۰ باز است و واحدهای تجاری آن به ارائه خدمات می‌پردازند. 

بازار کامپیوتر رضا

بازار کامپیوتر رضا

بازار کامپیوتر رضا

بازار کامپیوتر رضا

بازار کامپیوتر رضا

آدرس

بازار کامپیوتر رضا در ضلع شمال غربی چهارراه ولیعصر در خیابان ولیعصر قرار دارد.

موقعیت بازار کامپیوتر رضا بر روی نقشه

بازار کامپیوتر رضا

دسترسی

برای رسیدن به بازار کامپیوتر رضا، می‌توانید در خط ۴ مترو و در ایستگاه «تئاتر شهر» از قطار پیاده شده و برای خروج از ایستگاه در زیرگذر گیج‌کننده چهارراه ولیعصر، از خروجی ولیعصر شمال - انقلاب غرب خارج شوید. شما در ضلع شمال غربی چهارراه ولیعصر خواهید بود و به بازار کامپیوتر رضا می‌رسید.

همچنین می‌توانید از اتوبوس‌های بی‌آرتی مسیر آزادی - تهرانپارس، راه‌آهن - تجریش و راه‌آهن - پارک‌وی استفاده کنید و در ایستگاه چهارراه ولیعصر از اتوبوس پیاده شوید و به بازار کامپیوتر رضا بروید. 

آیا شما هم قبلا در این بازار خرید کرده‌اید؟ کیفیت خدمات و قیمت‌ها در این بازار را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خود را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید.

منبع کجارو

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰:۳۱ دیده شده : ۱۷۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها