freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

یک مسئول عنوان کرد:
استقبال زنان روستایی استان کرمانشاه از طرح خدمات مالی خُرد
سرویس کرمانشاه- مسئول دفتر توانمندسازی زنان و خانواده اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به استقبال زنان روستایی استان از طرح خدمات مالی خُرد، گفت: این طرح با هدف کاهش فقر، پیشگیری اولیه از آسیب های اجتماعی و توانمندسازی زنان روستایی انجام گرفته است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، کارشناس مسئول دفتر توانمندسازی زنان و خانواده اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه صبح امروز از پروژه های مشاغل خانگی گروه های خودیار طرح خدمات مالی خُرد زنان سرپرست خانوار(تاک) و شرکت در مراسم انجام پروسه بانکی دریافت وام زنان عضو گروههای خودیار روستای قزانچی بازدید کرد.
 کارشناس مسئول دفتر توانمند سازی زنان و خانواده بهزیستی کرمانشاه در این بازدید از نزدیک در جریان فعالیت های کلینیک امید که موفق به تشکیل 32 گروه خودیار با ظرفیت 542 نفر در 30 گروه زنان و 2 گروه مردان شده بود، قرار گرفتند.
 گروه های خودیار زیر نظر این کلینیک موفق به دریافت وام 26 میلیون تومانی بدون ضامن در راستای ایجاد اشتغال شده بودند.
 افراد تشکیل دهنده گروه های همیار با هدف توانمندسازی اقدام به تکیل گروه داده و پس از سرمایه گذاری و دریافت وام به مشاغل خرد خانگی اقدام می کنند.
 شایسته کرم خانی کارشناس مسئول دفتر توانمندسازی زنان و خانواده بهزیستی استان در این بازدید اظهار داشت: طرح خدمات مالی خُرد با هدف کاهش فقر قابلیتی پیشگیری اولیه از آسیب های اجتماعی، پیشگیری از مهاجرت و توانمندسازی همه جانبه زنان روستایی به اجرا درآمده است.
وی ادامه داد: این طرح از سال 91 با تعداد 20 گروه همیار فعالیت خود را در استان آغاز کرد و در حال حاضر نیز زنان روستایی از آن استقبال مناسبی داشته و مردان نیز به مفید بودن این طرح اذعان دارند تا جایی که در بخش مردان نیز 20 گروه تشکیل شده است.
کرمخانی، مشاغل خُرد در این طرح را شامل دامداری، دامپروری، کشاورزی، خیاطی و .. اعلام کرد و افزود: با توجه به نیاز استان و بازخورد مثبت طرح باعلاقه مندی، پیگیری،  درایت و پشتیبانی مدیر کل بهزیستی تعداد گروه های خودیار به عدد قابل توجهی خواهد رسید.

کد مطلب: 119389  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۹/۱۱  |  ساعت: ۱۴ : ۵۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴:۳ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها