freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376631/13  زمان: 11:43  1395/09/12  بازدید: 398

بازیکن صبای قم در مصاحبه‌ای طعنه‌آمیز به انتقاد از عملکرد داور دیدار تیمش برابر استقلال تهران پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، قاسم دهنوی درخصوص شرایط تیم‌شان گفت: قطعا صبا از این وضعیت بیرون می‌آید؛ متاسفانه هر هفته مصدوم و محرومان زیادی داریم که اگر اینطور نبود نتایج بهتری می‌گرفتیم؛ کوچه ما هم عروسی می‌شود و صبا در این اوضاع نمی‌ماند.


او در مورد قضاوت پُرحاشیه سیدعلی در مسابقه با استقلال گفت: در این چند فصل که فوتبال بازی می‌کنم داوری به این فوق‌العاده‌ای ندیده بودم؛ ایشان به تمام صحنه‌ها نزدیک بود و بهترین داوری ممکن را انجام داد؛ آقای سیدعلی در هر صحنه کوچک و اتفاقاتی که حتی مهم هم نبود سریع حضور پیدا می‌کرد تا قضاوت اشتباهی نکند؛ مطمئنا دادن کارت در دقیقه 7 به رضا عنایتی درست و تصمیم صحیح‌تر، اخراج او در کنار خط طولی بود که واقعا قابل تحسین است.


هافبک صبا عنوان کرد: داور بازی با استقلال در صحنه اخراج حمید دیوسالار عالی عمل کرد و سنگ تمام گذاشت؛ با آن اخراج رکورد بهترین داوری را زد و سطح بالای خود را با آن تصمیم به جا و صحیح نشان داد چون قبل از آن کاوه رضایی خطا کرده بود و او به درستی آوانتاژ را به استقلال داد!


دهنوی اضافه کرد: صحنه‌ای که هیچ داوری در دنیا نمی‌توانست آن را تشخیص دهد آقای سیدعلی به درستی تمام دید؛ او توپی که یک متر داخل محوطه جریمه به دست بختیار رحمانی برخورد کرد را به درستی تمام پنالتی نگرفت و فقط ضربه‌ی آزاد داد! البته همه تصمیم‌های ایشان درست بود؛ همه جوره به آقای سیدعلی احترام می‌گذاریم و امیدوار هستیم در المپیک و جام جهانی قضاوت کند چون واقعا استحقاق رسیدن به آن را دارد و می‌تواند درخشان ظاهر شود.


او با اشاره به مسائل فنی دیدار صبا و استقلال گفت: وقتی بازی 9 نفره می‌شود چطور از مسائل فنی حرف بزنیم؟ روی یک اتفاق گل اول را خوردیم که آن هم مجددا با تصمیم عالی داور بود چراکه پیش از به ثمر رسیدن گل توپی که به دست جابر انصاری برخورد کرد و پاس گل شد، اصلا خطای هند نبود و او یک تصمیم در حد فوتبال سطح یک دنیا گرفت؛ واقعا آقای سیدعلی بهترین داور ایران است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹:۱۸ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۳۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها