freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا گفت: مصوبه تمدید قانون تحریم‌های ایران در کنگره به دونالد ترامپ ابزار لازم را می‌دهد تا جمهوری اسلامی ایران را به خاطر اقداماتش، تحت فشار بگذارد.

سیزسظز
به گزارش  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ باب کورکر در توییتر خود نوشت: تمدید قانون تحریم ایران این امکان را به آمریکا می‌دهد که تحریم‌هایی را که باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برای اجرای توافق اتمی با ایران برداشته بود، بار دیگر به اجرا بگذارد.

 سناتور باب کورکر، رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا می گوید مصوبه تمدید قانون تحریم های ایران در کنگره به دونالد ترامپ ابزار لازم را می‌دهد تا جمهوری اسلامی ایران را به خاطر اقداماتش، تحت فشار بگذارد.

سناتور کورکر از اقدام روز پنجشنبه سنای آمریکا در تصویب تمدید «قانون تحريم ايران» به مدت ۱۰ سال استقبال کرد. پیشتر این طرح در مجلس نمایندگان تصویب شده بود.

این طرح با ۹۹ رای موافق به تصویب رسید و هیچ رای مخالفی در سنا نداشت.

باب کورکر در توییتر نوشت تمدید قانون تحریم ایران این امکان را به آمریکا می‌دهد که تحریم‌هایی را که باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برای اجرای توافق اتمی با ایران برداشته بود، بار دیگر به اجرا بگذارد.

این سناتور جمهوری خواه همچنین گفت مصوبه تمدید قانون تحریم ایران اطمینان می‌دهد که دونالد ترامپ از ابزار لازم برای مقابله کردن با اقدامات به گفته او، "خصمانه" ایران برخوردار باشد.

او گفت به ادامه کار برای وادار کردن ایران به پاسخگویی در مورد اقداماتش ادامه می دهد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲:۵۷ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها