freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376660/31  زمان: 13:33  1395/09/12  بازدید: 4,703

مسوت اوزیل، هافبک آرسنال، احتمال بازگشتش به رئال مادرید را در مصاحبه اخیرش تایید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، هافبک آلمانی سال 2013 رئال را به مقصد آرسنال ترک کرد و از آن موقع به یکی از بهترین‌های لیگ برتر تبدیل شده است. قرارداد او با آرسنال در سال 2018 به پایان می‌رسد و در حالی که باشگاه در تلاش است آن را تمدید کند، ولی هنوز موافقت هافبک آلمانی جلب نشده است. در همین فضا، او در مصاحبه ای با مارکا که به رئال مادرید نزدیک است، مدعی شد که احتمال بازگشتش وجود دارد.

 

 


او گفت:" بازگشت به مارید؟ من از حضور در باشگاه بزرگی مثل آرسنال که هوادارانی فوق العاده با محبت دارد خیلی خوشحالم. من از حضور در لندن خیلی لذت می‎‌برم ولی در فوتبال هیچ چیز مشخص نیست. باید ببینیم چه رخ خواهد داد.مادرید باشگاه بزرگی است که برایش بازی کرده ام و بازیکنان فوق العاده ای دارد. هواداران مادرید به من وفادار بوده اند و هنوز من را تشویق می‌کنند. خیلی از آنها به من پیام می‌دهند و از من می‌خواهند که برگردم. از رئال فقط خاطرات خوب در ذهنم وجود دارد. سه سال فوق العاده را در انجا سپری کردم."

 

 


در صورت بازگشت به مادرید، اوزیل تحت نظر اسطوره اش زیدان بازی خواهد کرد. او در این رابطه گفت:" زیدان همیشه الگوی من بوده است. وقتی بچه بودم همیشه بازی هایش را تماشا می‌کردم و می‌خواستم مثل او شوم. ما در یک پست بازی می‌کنیم و او برای من در پیشرفتم یک مرجع بود. وقتی دفعه اول او را دیدم خیلی استرس داشتم. فکر می‌کنم او مربی بزرگی است. او در فصل اولش چمپیونزلیگ را برده و دیگر نمی‌توان از این بزرگتر تصور کرد. برایش خوشحالم زیرا او شخصیتی فوق العاده است و همیشه به عنوان یک مربی به او ایمان داشتم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷:۲۳ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۹
  • تعداد حاضران : ۱۹۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها