freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1376662/40  زمان: 13:49  1395/09/12  بازدید: 3,876

مهاجم گلزن آبی پوشان با گلی که در دیدار با صبای قم به ثمر رساند اجازه نداد تا کابوس از دست رفتن نتیجه برای آبی ها تکرار شود.

به گزارش "ورزش سه"، علی قربانی در دیدار با صبای قم دومین گل استقلال را وارد دروازه حامد لک کرد تا برد شاگردان منصوریان در این دیدار تضمین شده باشد. قربانی که جز معدود بازیکنانی است که منصوریان با خود از نفت تهران به استقلال آورده در فرصت هایی که سرمربی آبی ها به او داده، عملکرد فوق العاده ای داشته است.


مهاجم شمالی آبی ها برابر صبای قم نیز از ابتدا در ترکیب این تیم قرار گرفت و البته در نیمه اول نیز موقعیت های خوبی را به دست آورد که نتوانست از آنها استفاده کند. قربانی اما در نیمه دوم برای ثبت سومین گل خود با پیراهن استقلال در لیگ برتر کار سختی نداشت و پاس خوب جابر انصاری در دهانه دروازه به این بازیکن رسید تا خیال استقلال برابر صبای 9 نفره راحت شود.


قربانی با توجه به اینکه دقایق کمتری نسبت به دیگر بازیکنان در ترکیب آبی پوشان قرار گرفته، عملکرد مناسبی از خود به جای گذاشته و نشان داده که در محوطه جریمه راه باز کردن دروازه حریفان را به خوبی بلد است و منصوریان می تواند در دیدارهای سخت لیگ به این مهاجم سر زن اعتماد کند.


مهاجم آبی پوشان بعد از این گل شادی گل خود را با سردار عمادی که از شهیدان سوادکوه، زادگاه این بازیکن است تقدیم کرد تا گل این سوم قربانی رنگ و بوی دیگری بگیرد.

عکس رضا سعیدی پور

 

 

 

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵:۳۵ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۸۶
  • تعداد حاضران : ۱۸۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها