freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1382796/29  زمان: 15:15  1395/10/06  بازدید: 1,443

نیمار، فوق ستاره برزیلی بارسلونا در مصاحبه جدید خود عنوان کرد که هدف او در فوتبال، کسب توپ طلا نیست بلکه او فوتبال بازی می کند تا شاد باشد.

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری معتقدند که نیمار پس از پایان حکمرانی مسی و رونالدو بر فوتبال دنیا، شانس زیادی برای تصاحب توپ طلا خواهد داشت. او که چهارمین فصل حضورش در بارسا را پشت سر می گذارد، امیدوار است روزی فاتح توپ طلا شود.

 

 

 

 

نیمار در همین رابطه گفت:« من در بارسلونا از هر نظر راحت هستم. خودم و خانواده ام اینجا شاد هستیم.

واضح است که کسب توپ طلا یکی از انگیزه های بزرگ من در فوتبال است؛ ولی توپ طلا چیزی نیست که به خاطرش بمیرم. من فوتبال بازی می کنم که شاد باشم و اگر توپ طلا را نبرم هم اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

برای توپ طلا فوتبال بازی نمی کنم. کسب این جایزه نتیجه تلاش شما در طول یک سال است و فقط هم به یک نفر می رسد. امسال رونالدو برنده توپ طلا شد و هرچند مسی را بهتر از او می دانم؛ ولی به این انتخاب احترام می گذارم.»

 

نیمار در مورد فاصله امتیازی ایجاد شده بین بارسا با رئال در لالیگا گفت:« فصل گذشته 12 امتیاز از رئال جلو بودیم ولی در آخرین بازی فصل بود که توانستیم قهرمان مان را قطعی کنیم. هنوز بازی های زیادی باقی مانده و ما فقط باید به بازی خودمان متمرکز باشیم.

اگر بتوانیم بردهای متوالی کسب کنیم و رئال امتیاز از دست بدهد، می توانیم فاصله ایجاد شده(3 امتیاز کمتر با یک بازی بیشتر) را جبران کنیم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰:۳۱ دیده شده : ۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها