freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1382816/9  زمان: 16:36  1395/10/06  بازدید: 1,415

تیم فوتبال استقلال در بازی که می توانست در بازی برابر سپاهان با پیروزی زمین بازی را ترک کند به سختی با گل دقیقه 93 بهنام برزای با این تیم مساوی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در این بازی بارها دروازه سپاهان را چه قبل از گل این تیم و چه بعد از آن تهدید کرد اما موقعیت هایی که این تیم ایجاد کرد یا به تیر دروازه برخورد کرد و یا با عکس العمل خوب لی الیویرا همراه شد تا کار به ثانیه های پایانی بازی بکشد. در آن ثانیه های پایانی که احتمالا تمام هواداران حاضر در استادیوم نقش جهان منتظر ثبت چهارمین شکست فصل استقلال و احتمالا برکناری منصوریان بودند، تنها 4 ضربه به توپ سرمربی جوان آبی ها را از خطر اخراج نجات داد، 4 ضربه ای که از مجید حسینی شروع شد و به بهنام برزای ختم شد. 

 


ضربه اول: در این صحنه مجید حسنیی 20 ساله با توجه به شرایط حساس بازی توپ را به صورت مستقیم به پشت محوطه جریمه سپاهان فرستاد تا شاید مهاجمان این تیم بتوانند کاری انجام بدهند.

 

 

ضربه دوم: در این صحنه ضربه بلند مجید حسینی به سر علی قربانی ساییده شد و توپ به سمت راست استقلال رفت، جایی که قرار بود کاوه رضایی در آن کاری بزرگ انجام بدهد.

 


 

ضربه سوم: بعد از این که توپ به سمت راست محوطه جریمه سپاهان رفت، کاوه رضایی آماده بود تا کاری بزرگ انجام بدهد، سانتر دقیقه او در دقیقه 93 روی سر بهنام برزای نشست.

 


 

ضربه چهارم: آخرین ضربه که منجر به گل استقلال به سپاهان می شود را بهنام برزای روانه دروازه حریف کرد. او در این صحنه توپ را در حالتی نامتعادل با ضربه سر وارد دروازه سپاهان کرد تا حکم بقای منصوریان را امضا کند.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵:۱۷ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها