freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


معرفی استان ایلام به عنوان یکی از 6 پایگاه اصلی ورزش قهرمانی جودو در کشور
سرویس ایلام- رئیس هیئت جودو استان ایلام گفت: این استان به عنوان یکی از 6 پایگاه قهرمانی رشته رزمی جودو کشور از سوی فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران معرفی گردید.

به گزارش خبرگزاری کردپرس به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام ، وحید عبداللهی در همایش استعدادیابی تخصصی معرفی رشته جودو در ایلام که با حضور رئیس فدراسیون جودو برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد پایگاه قهرمانی یکی از مهمترین راهکارها در بحث استعدادیابی و پرورش استعدادها است.
وی افزود: هدف اصلی پایگاه قهرمانان در استان، شناسایی کودکان و نوجوانان مستعد ورزش و ارائه آموزش های تخصصی برای آنها با هدف افزایش عمر قهرمانی در رشته ای ورزشی خاص است.
رئیس هیات جودو ایلام با اشاره به برگزاری همایش استعداد یابی این رشته ورزشی در ایلام یادآور شد: این همایش ویژه دانش آموزان پسر مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان است و 500 پسر نوجوان و نونهال در رشته ورزشی جودو مورد استعدادیابی قرار می گیرند.
عبداللهی هدف از برگزاری این همایش را شناسایی افراد مستعد برای ورود به این رشته ورزشی دانست و تاکید کرد: استان ایلام در سال های گذشته نشان داده استعداد خوبی در جودو دارد و ورزشکاران و قهرمانان زیادی از این رشته ورزشی به تیم های ملی راه یافته اند.
همایش یک روزه همایش استعدادیابی تخصصی معرفی رشته جودو در ایلام با حضور رئیس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران و به منظور شناسایی استعدادهای رشته جودو در سالن ورزشی قلاویزان شهر ایلام برگزار گردید.
 

کد مطلب: 120674  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۶  |  ساعت: ۱۶ : ۴۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰:۱۵ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۰
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها