freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جذب 27 نفر کارشناس تغذیه در دانشگاه علو پزشکی کردستان
سرویس کردستان؛ مسئول واحد تغذیه دانشگاه علوم پزشکی کردستان عنوان کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور, از سال گذشته تاکنون 27نفر کارشناس تغذیه در سطح شهرستان های استان جذب و به کارگیری شده اند و این در حالی است که نیاز استان به جذب کارشناس بالاتر از این آمار است.

به گزارش کردپرس؛ «امین امینی » اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به ظرفیت استان برای جذب کارشناسان تغذیه, آمادگی جذب این افراد را داریم و اختیار تعیین محل فعالیت هم به انتخاب فرد می باشد چون هدف ما در جذب این افراد, کار مشاوره ای در امر تغذیه  و رژیم غذایی می باشد.

وی اضافه کرد: در کنار این کارشناسان, مراقبین سلامت و مشاوران تغذیه ای را هم داریم که مراقبین سلامت به هرکدام از مراجعین یک بسته آموزش تغذیه و خدمت تغذیه ارائه می دهند و این خدمات تغذیه ای در کمپین یک دو وسه؛ «غذای سالم» از 29 آذر ماه تا 15 دی ماه سالجاری این خدمات تغذیه ای را به مراجعین ارائه می دهند.

مسئول واحد تغذیه  دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به ارائه برنامه های آموزشی در استان عنوان کرد: کارشناسان و مشاوران تغذیه ای ما در سطح مدارس استان, کانون پرورش فکری, زندان آموزش های تغذیه ای را ارائه می دهند.

امینی با اشاره به اهداف این طرح اضافه کرد: هدف ما از این اجرای این طرح و اقدامات, آگاه سازی شهروندان از میزان مصرف قند, چربی و نمک در مصرف روزانه خود است و تاثیرات این محصولات بر سلامت فرد می باشد.

وی تصریح کرد: می توانیم با فرهنگ سازی مصرف نمک و چربی را در مصرف روزانه کاهش دهیم زیرا 50درصد مصرف این محصولات در اختیار مصرف کننده است

کد مطلب: 120672  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۶  |  ساعت: ۱۶ : ۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰:۳۴ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها