freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

معاون استاندار آذربایجان غربی:
6 درصد محصولات کشاورزی کشور در آذربایجان غربی تولید می شود
سرویس آذربایجان غربی- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: 6 درصد محصولات کشاورزی کشور به میزان 6 میلیون تن توسط کشاورزان این استان تولید می شود.

به گزارش کردپرس؛ نادر صفر زاده در آیین امضا تفاهم نامه مشترک بهداشتی بین اداره کل دامپزشکی با دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی و شهرداری ارومیه افزود: شهروندان پرتلاش استان شایسته برخورداری از امنیت غذایی و سلامت هستند.
وی ادامه داد: این تفاهم نامه جهت همکاری مشترک در زمینه توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی در ارومیه می تواند در کنترل مواد غیربهداشتی و بیماری های مشترک بین انسان و دام موثر است.
وی با بیان اینکه امنیت و سلامت 2 مساله حایز اهمیت در آذربایجان غربی است، گفت: مردم این استان مستحق برخورداری از مواد غذایی بهداشتی و سالم هستند.
وی تعامل بین اداره کل دامپزشکی و دانشگاه علوم پزشکی استان را در زمینه ارتقا سطح بهداشت عمومی جامعه و کاهش زمینه های ابتلا به بیماری های مشترک بین انسان و دام را مهم عنوان کرد و اظهار کرد: ساماندهی بهداشتی مراکز عرضه انواع فرآورده های خام دامی اعم از گوشت، شیر و تخم مرغ در قالب این تفاهم نامه ممکن می شود.
وی بیان کرد: استانداری آذربایجان غربی از اجرای این تفاهم نامه حمایت کرده و شهروندان را به استمداد و پشتیبانی دعوت می کند زیرا تمامی اقدام های انجام گرفته زمانی نتیجه می دهد که مردم از آن متنفع شوند.
صفرزاده اقتصاد دانش بنیان و گفتمان سازی و بهره وری را از محورهای اقتصاد مقاومتی نام برد و گفت: تولیدی که بتواند در بازارهای عرضه خودنمایی کند، تولیدی مطلوب بوده و در غیر این صورت مغایر با نظام بهره وری است.
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی نیز گفت: تفاهم نامه موجود بین اداره کل دامپزشکی و دانشگاه علوم پزشکی گامی در راستای تعالی بهداشتی و سلامت جامعه است.
کامیار داهیم اظهار کرد: افزایش آگاهی های عمومی از طریق انتقال آموزش های ترویجی در نزد مصرف کنندگان فرآورده ها از اهداف تفاهم نامه موجود بین دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل دامپزشکی است.
وی بیان کرد: تفاهم نامه مشترک بین شهرداری و این نهاد نیز با هدف کنترل بهداشتی کشتارگاه های دام، نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر فرآیند تهیه، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی، تامین امنیت غذایی جامعه و پیشگیری از بروز بیماری های مشترک بین انسان و دام از طریق جلوگیری از کشتارهای غیر مجاز دام و هدایت کشتار دام به کشتارگاهها دام ارومیه انجام می شود.
 

کد مطلب: 120642  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۶  |  ساعت: ۱۰ : ۳۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱:۰ دیده شده : ۱۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۵۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها