freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1382826/1  زمان: 16:47  1395/10/06  بازدید: 185

معاون سلطانی‌فر گفت: با دستور وزیر ورزش و جوانان و برای حمایت از فدراسیون شطرنج، 300 میلیون تومان فردا به حساب این فدراسیون جهت برگزاری رقابت‌های جهانی زنان در تهران واریز می‌شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، دکتر سید مناف هاشمی، معاون پشتیبانی و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان با تایید حمایت مالی این وزارت‌خانه از فدراسیون شطرنج برای میزبانی رقابت‌های جهانی شطرنج در رده زنان گفت: با دستور وزیر ورزش و جوانان و برای حمایت از فدراسیون شطرنج سیصد میلیون تومان فردا به حساب این فدراسیون جهت برگزاری رقابت‌های جهانی زنان در تهران واریز می‌شود.

 

مسابقات شطرنج قهرمانی زنان جهان در سال جدید میلادی از ۲۲ بهمن‌ماه تا ۱۵ اسفندماه به میزبانی ایران و در تهران برگزار خواهد شد. ۶۴ بازیکن از ایران و دیگر کشورهای جهان در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: برنامه مالی فدراسیون‌ها با هماهنگی معاونت قهرمانی و نظارت وزیر، منظم و با برنامه انجام می‌شود.

 

او درباره درآمدزایی فدراسیون‌ها به غیر از اعتبارات وزارت ورزش و جوانان گفت: همه فدراسیون‌ها با حوزه قهرمانی تفاهم‌نامه مالی امضا کرده‌اند و در بخشی از آن متعهد می‌شوند که درآمدزایی داشته باشند. درباره فدراسیون شطرنج با واریز این سیصد میلیون ما 95 درصد اعتبارات تکلیفی از طرف وزارت را پرداخت کرده‌ایم و در بخش مهم‌تر، رییس فدراسیون باید به تعهدات خود برای جذب حامیان مالی جهت این رقابت‌ها عمل کند.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲:۴۳ دیده شده : ۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۷۳
  • تعداد حاضران : ۲۷۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها