freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"،تیم مدعی و صدرنشین شهرداری کاشان در هفته چهاردهم از تیم مدعی شهرداری ارومیه پذیرایی می کرد که در نهایت موفق شد با نتیجه نزدیک 2بر1این تیم را شکست دهد و با اطمینان خاطر بیشتری به صدرنشینی خود در گروه دوم ادامه دهد.

نیمه نخست بازیکنان شهرداری کاشان به طور کامل به توپ ومیدان تسلط داشتند و سه موقعیت صد در صد گل این تیم را دروازه بان ارومیه ها راهی کرنر کرد.

اما نیمه دوم با اینکه در دقایق ابتدایش بازی متعادل پیگیری میشد اما دقیقه65با اعلام پنالتی به سود کاشانی ها سیدی پشت توپ ایستاد و گل نخست را برای شهرداری کاشان به ثمر رساند.

با اینکه نیمکت تیم صدرنشین ،سرمربی را بر روی نیمکت خود نمی دید اما بازیکنان شهرداری کاشان پا پس کشیدند و دقیقه80روی حرکت پا به توپ امیر نسایی گل دوم نیز برای شهرداری کاشان به ثمر رسید.

این پایان کار نبود و بالاخره حملات شهرداری ارومیه دقیقه95با اعلام پنالتی به سود این تیم نتیجه داد تا بازی با نتیجه2بر1به سود شهرداری کاشان خاتمه یابد.

با این پیروزی شهرداری کاشان 26امتیازی شد و با اقتدار در صدر جدول گروه دوم قرار گرفت.

همچنین شهرداری ارومیه با این شکست 21امتیازی باقی ماند و در مکان سوم جدول قرار گرفت هرچند ممکن است با ادامه بازی های هفته چهاردهم این گروه جایگاه این تیم باز هم تغییر کند.

خبرنگار:علیرضا یاوری


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷:۱۳ دیده شده : ۱۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها