freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1382839/40  زمان: 17:21  1395/10/06  بازدید: 1,882

ثبت 5 شکست در 6 بازی پایانی نیم فصل اتفاقی است که موجب خشم هواداران آبادانی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، صنعت نفت آبادان در لیگ برتر شروع فوق العاده ای داشت. شاگردان دست نشان که با پیروزی غافل گیر کننده در تهران برابر استقلال روزهای خوب خود را آغاز کردند، تا پایان هفته نهم لیگ برتر وضعیت بسیار خوبی داشتند. تیم آبادانی در پایان هفته نهم لیگ بعد از کسب پیروزی پر گل برابر ماشین سازی با 13 امتیاز در رده چهارم لیگ قرار داشت و البته این رتبه، بهترین رتبه های آن ها در لیگ نبود.

 


شرایط برای شاگردان دست نشان بعد از هفته نهم اما تغییر کرد. زردهای آبادان بعد از هفته نهم لیگ در 6 دیدار تنها یک پیروزی کسب کردند تا با 5 شکست و یک برد برابر سیاه جامگان بحران زده تنها دستاورد تیم دست نشان باشد.


این نتایج باعث شد تا تیم رده چهارمی نفت آبادان با سقوط در جدول رده بندی، نیم فصل اول لیگ را در رتبه یازدهم جدول به پایان برساند. 3 شکست متوالی در خانه در کنار باخت پر گل به فولاد خوزستان که شکست در آن خشم هواداران را به دنبال داشت باعث شد تا شرایط خوب نفتی ها در ابتدای فصل حالا به شرایطی بحرانی تبدیل شده باشد.

 


هر چند فاصله نفتی ها تا منطقه سقوط 7 امتیاز است اما روند نتیجه نگرفتن این تیم اتفاقی است که باعث شده تا هواداران به شدت نسبت به وضعیت این تیم اعتراض داشته باشند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰:۲۰ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها