freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"؛تحلیلی کلی از عملکرد تیمهای لیگ برتری فوتبال خوزستان در نیم فصل اول سال 95 :

فولادخوزستان :
فولاد خوزستان پس از اینکه برخلاف سالیان اخیر ، این بار سایه مربیان کروات و غیربومی را بالای سر خود ندید و به کادری با دانش و بومی شامل : نعیم سعداوی ، عزیز فریسات و موسی سواری اعتماد کرد ، در ابتدای مسیر بعلت اینکه هر 3 مربی با 3 تفکر مختلف و برای اولین بار در راس کار قرار گرفته بودند ، تا با یکدیگر هماهنگ شده و بتوانند برایند این یکی شدن را به تیمی که هنوز تفکراتی از جنس مربیان کروات بر آن حاکم بود را تزریق نمایند ، هفته های ابتدایی لیگ برتر را از دست داد . تعطیلی های مکرر لیگ بخاطر بازیهای تیم ملی ، این فرصت را در اختیار این تیم قرار داد که با پرداختن هر چه بیشتر به مسائل بدنسازی ، تاکتیکی و بازیهای تدارکاتی به روزهای اوج نزدیک و نزدیکتر شود و حاصل آن نتایج درخشان در ادامه راه بود .
باخت دور از ذهن مقابل تیم شایسته نفت و گاز گچساران در جام حذفی ، آن هم در ضربات پنالتی و واگذاری نتیجه در آخرین بازی لیگ برتر برای تیمی متحول شده که نتایج درخشانی گرفته اجتناب ناپذیر بود و چیزی از ارزشهای این تیم کم نمیکند .
چیزی که فولاد را در نیم فصل اول بیش از هر چیزی آزار میداد ، کمبود بازیکنان طراز اول و اختلاف فاحش مابین بازیکنان روی نیمکت و بازیکنان اصلی بود . از چهره های موفق نیم فصل اول فولاد میتوان ساسان انصاری ، اسماعیل شریفات ، ایوب والی ، ماتیاس چاگو
و حمید بوحمدان را نام برد .
شایان ذکر است در اثر اعتماد کادر فولاد و در توفیقی اجباری ، بازیکنان نیمکت نشین و جوان فولاد نیز ، حالا به درجه ای از پیشرفت و خود باوری رسیده اند که بتوانند در نیم فصل دوم عصای دست مربیان این تیم شوند ، ولی اگر نعیم سعداوی بتواند 3 یا 4 بازیکن در پستهای مختلف جذب نماید مشکلات نیم فصل اول را نخواهد داشت .

استقلال خوزستان :

استقلال خوزستان از ابتدا تا انتهای نیم فصل اول ، عملکردی متفاوت و البته پیش بینی نشده را در بازیهای متفاوت از خویش نشان داد ، بگونه ای که در برخی بازیها که برای این تیم شانس امتیاز و پیروزی قائل بوده ام عملکرد چشمگیری نداشت و در بازیهای دشوار سربلند بیرون آمد . تمام اینها بدلایل مختلفی از جمله مشکلات عدیده مالی و از دست دادن چند بازیکن و مربی مطرح این تیم که در کسب عنوان قهرمانی سال قبل نقش داشتند رخ داد . در این فصل خلا عبدالله ویسی ، کولیبالی و خسوس به وضوح احساس میشد ولی پورموسوی مربی جوان و جویای نام ، لحظه ای پا پس نکشید و با همین بضاعت موجود و مشکلات مالی ، اجازه نداد که تیم رنگ و بوی حاشیه به خود ببیند و دچار افت فاحشی شود . آنچه مسلم است سال اول مربیگری سید سیروس پورموسوی در لیگ برتر است و میبایست به این مربی فرصت بیشتری داد و از وی انتظار موفقیت های سال پیش را نداشت . در این فصل استقلال خوزستان مهره های بیشتری نسبت به فولاد داشت و تقریبا شاکله تیم قهرمان را حفظ کرده بود ولی مشکلات مالی ، ناجوانمرادانه کمر قهرمان سال قبل را شکست . در این فصل عملکرد شیخ ویسی ، طیبی ، بیت سعید ، زهیوی و پورقاز بیش از سایرین به چشم آمد . سید سیروس پورموسوی اگر متناسب با شرایط بازیهای پیش رو ، کمی در سیستم بازی و همچنین تاکتیکهای اتخاذ شده تنوع بیشتری به خرج دهد ، خواهد توانست همانند عبدالله ویسی فصل پیش ، در نیم فصل دوم خار چشم حریفان شود .

نفت آبادان :

تیم نفت که پس از سالها دوری از لیگ برتر ، با مربی زحمتکش خویش که تاثیر گذارترین فاکتور در صعود این تیم به لیگ برتر بود ، تا به اینجای کار بازیهای درخشانی را از خویش به نمایش گذاشت . نفت آبادان  مشکلات مالی و تغییر کادر استقلال خوزستان و فولاد را نداشت ، اما مصدومیتها و محرومیتهای ناگهانی بازیکنان فراوان ، ناشی از فشار مسابقات ، دست نادر دست نشان را خالی گذاشتند . بازیکنان کلیدی تیم نفت آبادان خیلی زود مصدوم شدند تا از همان هفته های ابتدایی لیگ برتر حسن هوری یک تنه جور تیم را بکشد و تنها ناجی نادر دست نشان شود . تیم نفت آبادان اگر بتواند در نیم فصل دوم 5 یا 6 بازیکن خوب را جذب کند ، خواهد توانست عملکرد خویش را بهبود ببخشد ، زیرا بعلت همین مشکل و خستگی بازیکنان در هفته های انتهایی نیم فصل اول ، باختهای مکرر گریبانگیر این تیم شد . البته فاصله بازیکنان نیمکت نشین این تیم تازه راه یافته به لیگ برتر ، با ترکیب ثابت تیم فاصله زیادی دارد . ولی نادر دست نشان که مربی ای کار آزموده است ، هنر استفاده از همین بازیکنان را نیز بخوبی میداند و نفت را در جایگاه کنونی جدول تثبیت کرده است .
از برترین بازیکنان نفت آبادان میتوان از محمد شادکام ، حسن هوری ، حکیم نصاری و برونو اولیویرا برزیلی نام برد .


تحلیل گر و آنالیزور:محسن بابادی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲:۲۰ دیده شده : ۱۴بار نویسنده : admin

لیگ برتریونان لیگ برتری افغانستان لیگ برتری لیگ برتری ایران لیگ برتری فوتبال ایران لیگ برتریران برترینهای لیگ جهانی والیبال برترینهای لیگ جهانی والیبال 2014 برترینهای لیگ سیزدهم برترینهای لیگ جهانی 2015 لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ایران 93-94 لیگ برتر فوتبال ایران 92-93 لیگ برتر فوتبال ایران جدول لیگ برتر فوتبال ایران 91-92 لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس لیگ برتر فوتبال ایران برنامه لیگ برتر فوتبال ایران 93 ليگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ایران ویکی پدیا هیات فوتبال خوزستان هيئت فوتبال خوزستان هيات فوتبال خوزستان هیات فوتبال استان خوزستان سایت هیئت فوتبال خوزستان هيئت فوتبال استان خوزستان هیات فوتبال استان خوزستان فرمها سایت هیات فوتبال استان خوزستان آرم هیئت فوتبال خوزستان انتخابات هیئت فوتبال خوزستان فوتبال فولاد خوزستان فوتبال فولاد خوزستان و السد قطر فوتبال فولاد خوزستان و الهلال فوتبال فولاد خوزستان و تیم فوتبال فولاد خوزستان مدرسه فوتبال فولاد خوزستان آکادمی فوتبال فولاد خوزستان سایت فوتبال فولاد خوزستان تست فوتبال فولاد خوزستان تيم فوتبال فولاد خوزستان در نیمه شب اتفاق افتاد نیمه شب اتفاق افتاد نیما در خندوانه نیما در خندوانه کیست نیما در خندوانه بیوگرافی نیما در خندوانه سری جدید نیما در خندوانه اپارات نیما در خندوانه و همسرش نیما در خندوانه 2 نیما در برنامه خندوانه عکس نیما در خندوانه عکسهای نیما در خندوانه نیما در رمان قرار نبود نيما در رمان قرار نبود عکس نیما در رمان قرار نبود بیوگرافی نیما در رمان قرار نبود عکسهای نیما در رمان قرار نبود شخصیت نیما در رمان قرار نبود اسم نیما در رمان قرار نبود نیما رمان قرار نبود عکس شخصیت نیما در رمان قرار نبود اسم واقعی نیما در رمان قرار نبود نیما در برنامه خندوانه اپارات عکس نیما در برنامه خندوانه نیما برنامه خندوانه بیوگرافی نیما در برنامه خندوانه نیما در برنامه ی خندوانه عکسهای نیما در برنامه خندوانه نقش نیما در برنامه خندوانه خنده نیما در برنامه خندوانه تصاویر نیما در برنامه خندوانه نیمانی در تهران محصولات نیمانی در تهران نمایندگی نیمانی در تهران فروشگاه نیمانی در تهران نمایشگاه نیمانی در تهران شعبه نیمانی در تهران آدرس نمایندگی نیمانی در تهران نیمار در بازی دیشب عکس نیمار در بازی دیشب حرکات نیمار در بازی دیشب مصدومیت نیمار در بازی دیشب دریبل نیمار در بازی دیشب گل نیمار در بازی دیشب نیما در رنگین کمان بیوگرافی نیما در رنگین کمان نیما رنگین کمان نیما مجری رنگین کمان بیوگرافی نیما در برنامه رنگین کمان نیما در برنامه رنگین کمان عکس نیما در رنگین کمان نیما در برنامه ی رنگین کمان نیما برنامه رنگین کمان نیما خندوانه کیست فوتبال خوزستان فوتبال خوزستان قدیم فوتبال خوزستان رامشیر هیئت فوتبال خوزستان اخبار فوتبال خوزستان سایت فوتبال خوزستان نیما در سقوط یک فرشته نیمار در اینستاگرام عملکرد تیمهای لیگ برتری فوتبال خوزستان در نیم فصل96-95

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها