freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"،بدون شک سردار بوکان یکی از تیم های پر طرفدار در لیگ دسته دوم و حتی لیگ دسته اول است و هواداران این تیم تیمشان را عاشقانه دوست دارند به همین منظور به سراغ سرمربی این تیم، پیروز قربانی رفتیم و از شرایط این تیم پر طرفدار پرسیدیم.

سرمربی سردار بوکان در خصوص بازی امروز تیمش و پیروزی مقابل آلومینیوم هرمزگان اظهار داشت:در نیمه نخست شرایط خوبی نداشتیم اما خدا را شکر در نیمه دوم خیلی بهتر عمل کردیم و توانستیم با ارائه یک بازی خوب و فنی 3امتیاز حساس این بازی را به جمع امتیازات خود اضافه کنیم.

وی ادامه داد:به واقع بازیکنانم شایسته تقدیر هستند چرا که می آیند در این هوا زحمت می کشند و با جان و دل در زمین جاضر می شوند اما اگر می خواهیم در بازی های آینده هم موفق باشیم باید مشکلات را حل کنیم.

قربانی در مورد مشکلات سردار بوکان گفت:متاسفانه از اول فصل به بازیکنانم وعده می دهند، وعده هایی که هیچ کدام عملی نشده با این وجود این بازیکنان با معرفت بالایی سر تمرینات حاضر می شوند و در زمین مسابقه نیز تمام تلاش خود را به کار می گیرند که همانطور که می بینیم با زحمات این بازیکنان است که هم اکنون در این گروه سخت در مکان چهارم جدول قرار گرفته ایم.

وی ادامه داد:اما مسئولین و متولیان باشگاه باید خیلی بیشتر از این ها به فکر تیم باشند چرا که این تیم پرطرفدارترین تیم در لیگ دسته دوم و حتی در لیگ دسته اول است که متاسفانه مسئولان دیدگاه فوتبالی ندارند ولی امیدوارم در ادامه مشکلات حل شوند چرا که این تیم در هز بازی10هزار هوادار دارد که با تمام وجود تیم محبوبشان را تشویق می کنند و به نظر من هیچ چیز به مانند پیروزی سردار برای مردم بوکان خوشحال کننده نیست چرا که در شهر هستم و مشاهده می کنم به عنوان مثال پس از این پیروزی مقابل آلومینیوم هرمزگان مردم بوکان تا چند روز خوشحال هستند که این خوشحالی را مسئولان بوکانی با هیچ چیزی نمیتوانند به مانند پیروزی تیم فوتبال سردار بوکان در مردم این شهر ایجاد کنند.

قربانی با بیان اینکه خیلی وقت است سکوت کرده ام افزود:خیلی وقت است که در مقابل وعده و وعید ها و عملی نشدن آن ها سکوت کرده ام اما واقعا خسته شده ام چرا که با دست خالی پیش رفتن بسیار سخت است آقای آفریدون با دستان خالی بسیار زحمت می کشد اما شرایط سخت است و اگر این مشکلات حل شوند مطمئنا به آینده بسیار امیدوار خواهیم شد.

سرمربی سردار بوکان تاکید کرد:اگر مسئولین قصد تیم داری دارند باید به وعده های خود عمل کنند چرا که متاسفانه حتی شنیده ام که گفته اند ما از اول قصد تیم داری نداشته ایم اما این مسئولان باید بدانند که بازیکنان من گدانیستند که با این وعده ها سر کنند بازیکنان من زحمت می کشند و طبق قرارداد مطالبات مالی خود را می خواهندو آن ها نیز طبق قرارداد باید به تعهدات خود عمل کنند.

پیروز قربانی با تاکید بر تاثیر هواداران بوکانی بر روند نتیجه گیری این تیم ادامه داد:مدیرعامل تیم بسیار زحمت می کشند اما برای موفقیت و صعود به لیگ دسته اول به حمایت همه جانبه نیاز داریم همانطور که می بینید با وجود این مشکلات بسیار تیم سردار در مکان چهارم جدول قرار دارد که بدون شک بی ربط به تشویق بی امان و پرتعداد هواداران خونگرم بوکانی نیست و البته بازیکنانم که با وجود گمنامی، کیفیتی در حد بازیکنان لیگ یکی ارائه می دهند.به واقع من احترام خاصی برای هواداران  سردار قائلم چرا که آن ها تیم سردار را فقط برای خودش دوست دارند و واقعا عاشق تیمشان هستند بر خلاف کسانی که فقط به فکر منافع خود هستند هواداران بدون چشم داشت عاشقانه تیم را دوست دارند که این مسئله نباید از چشم مسئولان و متولیان پوشیده بماند.

پیروز قربانی در مورد اینکه می توانند از مرحله نخست صعود کنند گفت:با احترام به تیم های گروه اول و دوم اما به نظر من گروه سوم سخت ترین گروه است چرا که 4تیم در آن سابقه حضور در لیگ برتر را دارند و اگر ما در دو گروه دیگر بودیم تا الان شرایط صعودمان مشخص شده بود.

سرمربی سردار بوکان در مورد بازی آینده تیمش در مقابل کارا شیراز گفت:بازی سختی را مقابل کارا شیراز پیش روی خواهیم داشت چرا که این تیم در خانه خود بسیار خوب بازی می کند.

پیروز قربانی در پایان اظهارداشت:ضمن تشکر از شما که اخبار لیگ دسته دوم را به خوبی پوشش می دهید باید بگویم که من اگر حرفی میزنم بخاطر خود تیم سردار و مردم خوب این شهر است چرا که روزی ما هم از این تیم می رویم اما این تیم ماندگار می ماندو امیدوارم روزی مسئولین این مسئله را درک کنند که تاثیر فوتبال بسیار از سایر رشته ها بیشتر است و نشاطی که به وسیله فوتبال می تواند در دل مردم ایجاد شود هیچ رشته ای دیگر نمیتواند آن را ایجاد کند.

خبرنگار:علیرضا یاوری


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵:۲۳ دیده شده : ۱۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها