freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رهبر حزب سبزهای آمریکا در اظهاراتی جنجال برانگیز اعلام کرد ایالات متحده از گروههای تروریستی حمایت مالی می کند و به آنها تسلیحات می دهد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از پرس تی وی،  «جیل استاین» یکی از چهره های سیاسی مطرح در آمریکا و رهبر حزب سبزهای این کشور، واشنگتن را به باد انتقاد گرفته و آمریکا را به پشتیبانی از تروریست ها به منظور محقق شدن منافع این کشور متهم کرده است.

جیل استاین در پیام توییتری اخیر خود نوشت: اگر نمی دانید باید مستحضر باشید که ایالات متحده از گروههای تروریستی از قبیل القاعده و داعش به هنگام نیاز به آنها برای برهم زدن اوضاع یک کشور، حمایت مالی می کند و به آنها تسلیحات می دهد.

این در حالی است که استاین در زمان رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بارها از سیاست های اصلی ایالات متحده به علت حمایت از تروریست ها انتقاد کرده بود.

آمریکا از مدتها قبل به علت حمایت از تروریستها برای رسیدن به اهدافش از طریق جنگ های نیابتی آماج انتقادها بوده است. در عین حال، آمریکا متهم است که تروریستها را در داخل سوریه، گروههای میانه روی مخالف توصیف کرده است. این گروهها برای سرنگون کردن دولت مشروع بشار اسد رئیس جمهور سوریه تلاش می کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۰:۱۳:۳ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها