freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


173 نماینده مجلس طی امضای بیانیه ای با اشاره به وقایع رخ داده در نماز جمعه شهر یزد، بر حفظ شأن تریبون نماز تاکید کردند.

بیانیه 173 نماینده مجلس در محکومیت وقایع نماز جمعه یزدبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، 173 نماینده مجلس امضای بیانیه ای با اشاره به وقایع رخ داده در نماز جمعه شهر یزد، بر حفظ شأن تریبون نماز تاکید کردند.

این نمایندگان در این بیانیه آن چه را که بی حرمتی به معاون پارلمانی رئیس جمهور در این نماز جمعه هفته گذشته یزد خواندند، محکوم کردند.

متن کامل این بیانیه که از سوی غلامرضا کاتب عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه علنی بعد از ظهر امروز دوشنبه ششم دی قرائت شد، به این شرح است:

«فضای سیاسی کشور گاهی شاهد حرکاتی است که در آن اخلاق اسلامی بعضا در کمترین حد خویش مورد احترام و پاسداشت قرار نمی‌گیرد.

تریبون نماز جمعه فارغ از اینکه چه کسی در آن خطابه می‌کند در نظام جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و حفظ شان آن نیز به همان میزان حائز اهمیت می‌باشد که به کرات این مهم مورد تاکید امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بوده است.

در همین راستا اخیرا در نماز جمعه یزد شاهد بی‌حرمت به ساحت مقدس نماز جمعه،‌ هتک حرمت به معاون امور ریاست جمهوری جناب آقای امیری بوده‌ایم که به هیچ وجه قابل توجیه نبوده و در تقابل با آموزه‌های دینی ما می‌باشد؛ این در حالی است که تدین و سوابق انقلابی نامبرده بر کسی پوشیده نیست.

لذا ضمن دعوت از تمامی جریانات سیاسی به حفظ آرامش، دوری جستن از شکل گیری فضای غیراخلاقی، حفظ شان و کرامت نماز جمعه،‌اتفاقات این چنینی را محکوم کرده و از مسئولان اجرایی و قضایی درخواست آن داریم با مواردی این چنین برخورد قاطعانه صورت پذیرد تا به خاطر عده‌ای قلیل کلیت باورها،‌ اعتقادات و شاکله دینی و سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدای ناکرده زیر سوال نرود و مورد سوءاستفاده دشمنان این آب و خاک قرار نگیرد».

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱:۴۹:۲۷ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها