freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس ائتلاف ملی عراق گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد عراق درگیر جنگ داخلی و تجزیه شود.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شفق نیوز عراق، «سید عمار حکیم» رئیس ائتلاف ملی عراق روز دوشنبه درکنفرانس مطبوعاتی مشترک با سلیم الجبوری رئیس مجلس عراق، گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد عراق درگیر جنگ داخلی و تجزیه شود.

رئیس ائتلاف ملی عراق افزود: فراکسیون ائتلاف نیروهای عراقی که متشکل از احزاب سنی در دولت و پارلمان است بر لزوم حمایت حق حاکمیت مردم درعراق تاکید دارند.

رئیس ائتلاف ملی عراق گفت: با ائتلاف نیروهای سنی در خصوص نقشه راه مشخصی صحبت کردیم که بر اساس تغییر و تحولات منطقه ای و بین المللی تهیه شده است و افزود: قرار شد برای بررسی این موضوع کمیته مشترکی تشکیل دهیم.

وی تاکید کرد که ما از موفقیت پروژه توافق سیاسی در سایه تلاش ها و مشارکت همه گروه ها اطمینان داریم.

سید عمار حکیم در پایان با اشاره به اینکه عراق در مرحله مهم تاریخی قرار داد، گفت: با اعضای ائتلاف همچنین در خصوص شرایط آوارگان و آینده عراق پس از داعش گفت و گو کردیم.

به گزارش ایرنا عمار حکیم پیشتر گفته بود که پروژه توافق سیاسی، طرحی واضح و روشن است و با گام های ثابت و چشم اندازی جامع رو به جلو حرکت می کند و مشروعیت ملی و منطقه ای و بین المللی دارد و برهمین اساس گزینه راهبردی ما است.

برخی از جریان های سیاسی داخلی و برخی کشورهای خارجی به ویژه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نسبت به این پروژه سیاسی که ائتلاف ملی به عنوان نقشه راه خروج عراق از بحران و برقراری ثبات و آرامش در این کشور مطرح کرده است، همچنان دست به تبلیغات منفی می زنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۲:۵۷:۲۷ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها