freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نشریه ارگانی حزب حاکم چین نوشت پکن در جنگ با رئیس جمهوری که بزودی قدرت را در آمریکا بدست می گیرد، عقب نشینی نمی‌کند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ گلوبال تایمز که در روزهای اخیر بارها مطالبی علیه ترامپ و سیاست های وی در برابر چین منتشر کرده، روز سه‌شنبه نیز با انتشار مطلبی به رویارویی جدی دو کشور در زمینه های مختلف هشدار داده است.

نشریه می نویسد: به نظر می رسد ترامپ هر روز اقدامات بیشتری علیه چین انجام می دهد و در زمینه های مختلف سیاسی و تجاری رویکردی مقابله جویانه در برابر پکن داشته است.

گلوبال تایمز با اشاره به انتخاب «پیتر ناوارو» به عنوان مشاور ارشد تجارت بین الملل آمریکا از سوی ترامپ می نویسد: مشاوران ترامپ ممکن است آتش جنگ تجاری میان دو کشور را شعله ور کنند.
نشریه چینی تاکید می ورزد که آنها از اینکه آمریکا کسری تجاری زیادی در برابر چین دارد، ‌عصبانی هستند و به دنبال فشارهای اقتصادی، تجاری و سیاسی بر چین می باشند.

گلوبال تایمز هشدار داده است که چین دیگر مانند گذشته نیست و در عرصه های مختلف قدرتمند شده است و به هیچوجه در برابر دولت ترامپ سکوت نکرده و عقب نخواهد نشست.

تارنمای این نشریه می افزاید، اگر قرار باشد چنین روند مناقشه جویانه ای میان دو کشور برقرار باشد آن زمان چین نوع تازه ای از روابط میان دو قدرت را تعریف خواهد کرد.

گلوبال تایمز ابراز امیدواری کرده است که جنگ تجاری میان دو کشور فقط کلامی باشد و هرگز وارد یک نبرد عملی نشود که خسارات سنگینی برای طرفین خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۶:۱۴:۲ دیده شده : ۲۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها