freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کمال دهقانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تصویب قطعنامه شورای امنیت در محکومیت رژیم صهیونیستی برای شهرک سازی در سرزمین های اشغالی گفت: صرف نظر از اینکه آمریکا رای ممتنع به این قطعنامه داده است، باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد که چرا با مصوبات شورای امنیت برخورد دوگانه می شود. پیش از این مصوباتی نیز علیه رژیم اشغالگر قدس در شورای امنیت به تصویب رسیده بود اما رژیم صهیونیستی به آن پایبند نبوده و شورای امنیت تنها به صدور قطعنامه اکتفا کرده است.

وی با اشاره به بی توجهی رژیم صهیونیستی به قطعنامه های شورای امنیت در ادوار مختلف افزود: شورای امنیت جز صدور قطعنامه اقدام عملی دیگر برای اعمال فشار به رژیم اشغالگر قدس وارد نمی کند. حال اینکه شورای امنیت در مواجهه با کشورهای دیگر اقداماتی همچون تحریم‌های اقتصادی، مالی، هوایی و حتی اجازه جنگ  علیه آن کشور را می دهد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: با وجودی که صدور این قطعنامه اتفاق خوبی است اما مهمتر از آن لزوم ضمانت اجرایی است چون رژیم اشغالگر قدس رژیمی نیست که به این قطعنامه‌ها پایبند باشد و به آنها اهمیت دهد.

دهقان همچنین رای ممتنع آمریکا به این قطعنامه را به دلیل تغییر و تحولات به دلیل انتخابات و پایان عمر دولت اوباما دانست و گفت: این یک واقعیت است که رژیم اشغالگر قدس رو به انزوا و در حال محدود شدن است. اسرائیل به جایی خواهد رسید که آمریکا دیگر نمی‌تواند در همه موضوعی از این رژیم حمایت کند، چون در این صورت باید هزینه این اقدامات را در جامعه جهانی بپردازد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۸:۵۵:۲۰ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها