freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با ایسنا بیان کرد: برخی از مخالفین استیضاح معتقدند تا پایان دولت چند ماهی بیشتر باقی نیست و بر فرض استیضاح وزیر راه در زمان باقیمانده برای دولت امکان معرفی وزیر جدید نیست و تا پایان وزارت راه با سرپرست اداره می‌شود و اگر هم وزیر معرفی شود بررسی صلاحیت او و در نهایت استقرار او در وزارتخانه به اردیبهشت ماه موکول می‌شود و در نهایت شاید کمتر از یک ماه بتواند در وزارتخانه فرصت فعالیت داشته باشد که قطعا کارآمد نخواهد بود.

وی افزود: تشخیص اینکه استیضاح لازم است یا خیر، تشخیص سختی است اما برای جبران تعلمات روحی ایجاد شده عده‌ای معتقدند باید وزیر تغییر کند، اما شخصا من معتقدم اگر یک جایی در حد وزارتخانه هزار نفر کارمند داشت منطقی نیست که وزیری که در بالاترین رده قرار دارد استیضاح شود؛ چرا که سلسله مراتب باید رعایت شود. از معاون وزیر، مدیرکل، مدیر جزء، کارشناس و کارگر همه در حیطه اختیارات خود نقش دارند. اگر قرار باشد همه مسئولیت‌ها بر عهده وزیر باشد نیازی به این همه ساختار اداری نیست لذا باید حد وسط را رعایت کرد و در برخورد با مسائل مختلف در راه میانه حرکت کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با اشاره به استعفای مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: در سطح مدیران میانی ما شاهد تغییر مدیران راه‌آهن بودیم و شاید نزدیک‌ترین فرد به حادثه ریلی اتفاق افتاده همین مدیرعامل راه‌آهن بوده که مدتی قبل استعفا کرد و با توجه به همه این توضیحات تغییر وزیر راه نه به لحاظ زمانی منطقی است و نه به لحاظ ساختاری و با تغییر وزیر اتفاق خاصی در این شرایط و زمان کوتاه نخواهد افتاد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۹:۴۰:۵ دیده شده : ۱۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۱۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها