freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۴۹۵۴۳

۷  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

ببینید دولت یازدهم از زمانی که روی کار آمده، با دیپلماسی لبخند و برجام همه چیز را تحت الشعاع قرار داده است.به عنوان نمونه وزیر آموزش و پرورش آقای فخرالدین دانش آشتیانی اعلام کرده: «در قضیه صندوق ذخیره فرهنگیان با هیچ‌کس تعارف نداریم!» خب این خودش به نوعی با فرهنگ ما تضاد دارد که صحیح نیست.

ما در شرایطی بزرگ شده ایم که زمان حساب کردن پول غذا یا چیز دیگری، به همراه مان می گفتیم: «جون من بشین، جون من پاشو، من بمیرم تو نمیری!» و خلاصه تعارف توی خون ما بود و همه جا همراه ما بود.تا زمان دولت قبل هم این شرایط ادامه داشت، یعنی یک نفر می رفت و یک مبلغی را هاپولی می کرد، برخی مسئولان همین‌طوری که سرشان را پایین انداخته بودند، به مختلس مورد نظر می گفتند:‌ «داداچی تعارف نکن، اگه کمه خودمون پولامون رو جمع کنیم یه چیزی بذاری روش!».یعنی این تعارف وجود داشت خلاصه.اما متاسفانه اکنون آقای دانش آشتیانی می آیند و می گویند با کسی تعارف ندارند، یعنی چه؟!

دولت یازدهم تا کی می خواهد به این رویه ادامه دهد؟ حقوق های نجومی را که از مدیران زحمتکش پس گرفتید، آنها را برکنار کردید، به این فکر نکردید که مدیری که فقط ماهی پنجاه میلیون تومان برای خودش کارانه رد می کند، الان بیکار می شود و مجبور است برود مسافرکشی کند؟ این کار درست است؟ دوستان روی این پول ها حساب کرده بودند.سریال می ساختند، پروژه راه می انداختند، الان باید چه کار کنند؟ همین شندر غاز اشتغال هم این‌طوری از بین رفت که. از ما گفتن!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵:۷ دیده شده : ۴۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها