freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1382981/1  زمان: 11:00  1395/10/07  بازدید: 87

رییس سازمان لیگ هندبال ضمن بیان تعویق رقابت‌های لیگ برتر در این هفته، از برگزاری ادامه رقابت‌ها در سه‌شنبه‌ها به دلیل پخش تلوزیونی خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، مراد کرمی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ برتر هندبال در این هفته اظهار کرد: این هفته، رقابت‌های تعویقی از هفته اول لیگ برتر هندبال پیگیری خواهد شد.

 

او دلیل تعویق در لیگ برتر را این گونه عنوان کرد: ما با توجه به درخواست باشگاه‌ها قول دادیم که رقابت‌های لیگ برتر تا قبل از پایان سال تمام شود، این هفته تیم شهرداری کاشان در هلند به سر می‌برد و اگر رقابت‌ها را ادامه می‌دادیم بازی‌های معوقه دو هفته می‌شد و باید بازی‌ها را فشرده‌تر برگزار می‌کردیم تا سر قول خود بمانیم. بنا بر این دلایل، این هفته تنها بازی‌های معوقه را پیگیری می‌کنیم.

 

رییس سازمان لیگ هندبال در مورد ادامه رقابت‌های لیگ برتر در سه‌شنبه‌ها خاطرنشان کرد: با توجه به قولی که صداوسیما برای پخش تلویزیونی رقابت‌های هندبال در روزهای سه‌شنبه‌ داده است، ادامه رقابت‌های لیگ برتر هفته‌ای یک‌بار و در این روز پیگیری می‌شود.

 

او در مورد برگزاری هفته نهم لیگ برتر هندبال مردان و آغاز دور برگشت لیگ برتر بانوان گفت: سه‌شنبه 14 دی‌ماه هفته نهم لیگ برتر هندبال مردان با پنج دیدار برگزار خواهد شد. هم‌چنین جمعه 10 دی‌ماه دور برگشت لیگ بانوان با سه دیدار پیگیری می‌شود.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰:۱۰ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۱
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها