freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بارش باران های شدید و جاری شدن سیل در منطقه ای در شمال استرالیا باعث ناپدید شدن 7 نفر شد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، بارش باران های سیل آسا در اولورو (صخره آیرز) در جنوب قلمرو شمالی استرالیا باعث شد آب از این صخره سرازیر و سیل شدیدی جاری شود. تاکنون 7 نفر شامل یک خانواده 6 نفره و یک گردشگر ژاپنی بر اثر این باران های سیل آسا ناپدید شده اند.

پلیس با استفاده از بالگرد، عملیات جستجو برای یافتن افراد ناپدید شده را آغاز کرده است. بنابر اعلام پلیس، یک خودرو حامل سه نفر -- که یکی از آنها یک گردشگر ژاپنی بود -- نزدیک شهر "آلیس اسپرینگز" در مرکز قلمرو شمالی استرالیا در یک نهر پر از آب فرو رفت. دو نفر از سرنشینان خودرو نجات پیدا کردند؛ اما شخص سوم ناپدید شده است.

مقامات استرالیا "پارک ملی اولورا کاتا جوتا" در آلیس اسپرینگز نزدیک صخره آیرز را بخاطر بارش شدید باران در دو روز گذشته تعطیل کرده اند. 

کارشناسان هواشناسی اعلام کردند روز دوشنبه بارش بیش از 232 میلی‌متر باران در شهر "کینتور" در قلمرو شمالی ثبت شده است. این رقم دو برابر رکورد بارش باران در ماه دسامبر سال 2003 (آذر 82) محسوب می شود. صخره اولورو یکی از مقاصد اصلی گردشگران در استرالیا محسوب می شود. هر ساله حدود 300 هزار گردشگر از این مکان بازدید می کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶:۴۴ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۶
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها