freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از ستاد دیه، علی‌اکبر خویی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خراسان جنوبی در تفکیک جرایم این افراد آزاد شده اظهار کرد: 6 نفر از این مددجویان را بدهکاران دیه ناشی از حوادث کارگاهی و تصادفات رانندگی و 46 مددجو را زندانیان چک و 20 نفر را هم محکومان به پرداخت مهریه و نفقه شامل می‌شدند.

وی ادامه داد: مبلغ بدهی این دسته از زندانیان رقمی معادل 37 میلیارد ریال بود که 21 میلیارد و 854 میلیون ریال از این بدهی از سوی شکات و طلبکاران گذشت رضایتمندانه اخذ شذه است.

خویی با اشاره به اینکه در این مدت 145 پرونده در جلسات هیات امنا ستاد دیه استان مطرح شده است، افزود: هم‌ اکنون تعداد 123 زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های خراسان جنوبی تحمل حبس می‌کنند که 95 نفر از این افراد (77 درصد جمع کل محبوسان) به دلیل بدهکاری مالی در زندان حضور دارند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بیش از 120 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد نیاز است، عنوان کرد: در جشن گلریزان امسال مبلغ 976 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جمع آوری شده، اما اعتبار لازم برای استخلاص محکومان موجود به همت بیشتر خیرین نیاز دارد.

خویی یادآور شد: در دهمین جلسه ستاد دیه استان از 8 پرونده‌ای که مورد بررسی قرار گرفتند با ارایه تسهیلات بدون سود به تعداد 7 مددجو با میزان بدهی 5 میلیارد و 319 میلیون ریالی موافقت شد.

وی گفت: از 7 پرونده موافقت شده مبلغی معادل 451 میلیون و 483 هزار ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 50 میلیون ریال از طریق ستاد دیه استان و مبلغ یک میلیارد و 527 میلیون ریال هم از طریق ستاد دیه کشور پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵:۳۱ دیده شده : ۲۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۲۴
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها