freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


انتقاد نماینده پاوه از تداوم روند افزایشی قیمت دلار
سرویس کرمانشاه- عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تداوم روند افزایشی قیمت دلار در بازار گفت:در شرایطی قیمت دلار در بازار روند افزایشی را طی می کند که افزایش فروش نفت و کاهش نرخ تورم قیمت ارز را متعادل می کند.

به گزارش کردپرس، شهاب نادری درباره افزایش قیمت دلار گفت:بطور طبیعی نرخ ارز باید متاثر از عوامل اقتصادی باشد؛البته تجربه ثابت کرده عوامل روانی نیز در افزایش قیمت دلار موثر است.
نماینده مردم پاوه و اورامانات درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:باید پذیرفت بانک مرکزی در زمینه مدیریت نرخ ارز در روزهای گذشته عملکرد ضعیفی داشته است. 
این نماینده مردم درمجلس دهم که با خبرگزاری خانه ملت گفت و گو می کرد،افزود:مسئولان اقتصادی دولت بارها وعده یکسان سازی نرخ ارز را دادند؛اما این مهم اجرایی نشد.
نادری با بیان اینکه رشد نجومی قیمت ارز قابل قبول نیست،گفت:بخشی از افزایش قیمت دلار می تواند به عوامل اقتصادی مانند رشد فصلی تقاضا برای دلار ارتباط داشته باشد،اما تاثیر این عوامل به میزانی نیست که قیمت دلار تا این حد افزایش پیدا کند.
وی ادامه داد:درشرایطی قیمت دلار در بازار روند افزایشی را طی می کند که افزایش فروش نفت و کاهش نرخ تورم می تواند از عواملی باشد که قیمت ارز را متعادل کند.
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:مسئولان اقتصادی کشور نباید اجازه دهند نرخ دلار بصورت کاذب افزایش یابد و بانک مرکزی باید بازار را مدیریت کرده و دراین رابطه پاسخگو باشد.
 

کد مطلب: 120700  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۷  |  ساعت: ۹ : ۳۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲:۹ دیده شده : ۱۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۸
  • تعداد حاضران : ۲۳۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها