freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383041/1  زمان: 14:37  1395/10/07  بازدید: 610

ملی‌پوش فوتبال ساحلی معتقد است که در چندسال اخیر ایران جایگاه خاصی در فوتبال ساحلی جهان به خود اختصاص داده است.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرحسین اکبری در خصوص وضعیت تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: پس از رقابت‌های جام بین قاره‌ای جهان استراحتی یک هفته‌ای داشتیم و پس از آن اردوهای‌مان به طور منظم و پنج روزه برگزار می‌شود. ضمن اینکه پس از هر اردو هم پنج روز به استراحت می‌پردازیم.

 

وی ادامه داد: درحال حاضر اردوی خوبی در بندرعباس داریم و به خصوص این شرایط آب و هوایی را در هیچ منطقه کشور در فصل زمستان نمی‌توان تجربه کرد و به لحاظ امکانات هم همه چیز مهیاست. تیم ملی لبنان هم به اینجا آمده تا دو بازی تدارکاتی مقابل ما برگزار کند که این دو دیدار هم چهارشنبه و پنجشنبه انجام خواهد شد. در حال حاضر شرایط خوبی داریم و تنها از لحاظ بدنی آمادگی کامل را نداریم که از نظرم نیاز به بدنسازی داریم. البته ماسه شرایط خاص خود را دارد و دور شدن از تمرینات داخل زمین هم به نوعی ریسک محسوب می‌شود.

 

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان درباره مسابقات پیش‌روی تیم ملی گفت: تمام اردوهای ما پس از جام بین قاره‌ای جهان با هدف آماده‌سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2017 به میزبانی مالزی پیگیری می‌شود. به هرحال در چند سال اخیر با افتخارات کسب شده و نمایشی که ارائه کردیم، نگاه جهان را به خودمان جلب کردیم و جایگاه خاصی در فوتبال ساحلی جهان به‌دست آوردیم.

 

اکبری افزود: برای مسابقات قهرمانی آسیا هم دغدغه‌ای نداریم و همه تلاش خود را برای کسب قهرمانی به کار خواهیم گرفت، چراکه این مسابقات حکم انتخابی جام جهانی 2017 باهاما را دارد و اینکه صرفاً جواز حضور در جام جهانی را کسب کنیم، برای‌مان راضی کننده نخواهد بود. به همین منظور با تمرینات خوب کادرفنی برای قهرمانی آسیا پیش می‌رویم.

 

وی در خصوص امکانات مورد نیاز تیم ملی گفت: اردوهای ما در فصل زمستان تنها در دو استان بوشهر و بندرعباس برگزار می‌شود که هم شرایط آب و هوایی و هم شرایط امکانات خوبی را در اختیار داریم، اما موجب تکرار رویه می‌شود. امیدوارم اردوهای خارج از کشور هم جهت برگزاری تمرینات و بازی تدارکاتی در برنامه‌های پیش‌رو داشته باشیم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸:۲۳ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها