freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درخصوص بیانیه اخیر کمیسیون درباره اقدام اخیر کریمی قدوسی گفت: در مورد این بیانیه از رئیس کمیسیون باید سوال کنید. البته اگر رئیس تأیید کند دیگر سخنگو چه چیزی بگوید. پس اگر رئیس می‌گوید بیانیه است ما هم همین حرف را می‌زنیم.

وی با اشاره به روند تصویب مصوبات در کمیسیون امنیت ملی، گفت: رأی گیری درباره مصوبات کمیسیون بدین گونه است که اگر اکثریت اعضا یعنی نصف بعلاوه یک به مصوبه‌ای رأی دهند آن موضوع به عنوان مصوبه کمیسیون تلقی می‌شود که در مورد بیانیه‌ها نیز چنین روندی صدق می‌کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، ادامه داد: بنده امضاها را ندیده‌ام ولی وقتی رئیس کمیسیون بیانیه را تصویب می‌کند حتماً نصف بعلاوه یک اعضا آن را امضا کرده‌اند ولی به هر حال این بیانیه رسمی کمیسیون است که من آن را امضا نکرده‌ام.

نقوی حسینی در عین حال گفت که ممکن است در کمیسیون اختلاف نظری باشد که اشکالی وجود ندارد چون اختلاف نظر در صحن علنی نیز وجود دارد. مهم آن است که در موضوعی نصف بعلاوه یک اعضا به آن رأی دهند که در آن هنگام بیانیه رسمی کمیسیون منصوب می‌شود.

وی در پایان در پاسخ به پرسشی درباره جزئیات شکایت تعدادی از اعضای کمیسیون امنیتی ملی از کریمی قدوسی و پیگیری کواکبیان درباره این موضوع گفت که اطلاعی ندارد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱:۴۵ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها