freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

در گفتگو با کردپرس تشریح شد:
وضعیت سیستم های گرمایشی مدارس کرمانشاه
سرویس کرمانشاه- مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تمام سیستم های گرمایشی مدارس استان کرمانشاه ایمن هستند، گفت: اگر مشکلی برای سیستم های گرمایشی مدارس پیش آید بحث تعمیر و نگهداری آن می باشد که بر عهده مدیران مدارس است.

مرزبان نظری در گفتگو با خبرنگار کردپرس، با اشاره به اینکه از سال 92 بودجه ای در کشور به منظور اصلاح سیستم های گرمایشی مدارس در نظر گرفته شد، اظهار داشت: از این سال تاکنون 861مدرسه استان با 7هزار و 987 کلاس درس مجهز به سیستم حرارت مرکزی(شوفاژ) شدند.
وی ادامه داد: یک هزار و 256 مدرسه استان نیز در قالب 1900 کلاس درس بخاری تابشی دارند که این نوع از سیستم گرمایشی بیشتر در مناطق گرمسیر نصب شده است.
مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان کرمانشاه تصریح داشت: در طول این سه سال 400بخاری نفتی کاربراتوری در مدارس مناطقی از استان که به گاز رسانی نشده اند تحویل شده است.
وی تاکید کرد: جمعا برای 9 هزار کلاس درسی که سیستم گرمایشی آنها را اصلاح کرده ایم 24 میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده که از این نظر در سطح کشور جزء استان های برتر به شمار می رویم.
نظری اضافه کرد: نوسازی سیستم گرمایشی  2500 کلاس درس باقی مانده در استان که هم اکنون نیز بخاری های استاندارد دارند درصورت تامین اعتبار تا پایان سال 96 صورت خواهد گرفت.
وی در پایان یادآورشد: مکاتبه ای با تمام مدیران مدارس سطح استان داشته و به آنها متذکر شده ایم که هر گونه استفاده از بخاری چکه ای ممنوع و باید از بخاری های کاربراتوری استفاده گردد.

کد مطلب: 120667  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۷  |  ساعت: ۳ : ۲۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵:۳۰ دیده شده : ۳۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها