freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


از سال 2010 شمار حوادث خطرناک هسته‌ای در بخش نظامی و تأسیسات اتمی انگلیس با افزایش دو برابری همراه بوده است.

گزارش 1000 مورد حادثه خطرناک هسته‌ای در انگلیس در بین سال‌های 2012 تا 2015به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اکسپرس، مقامات بخش نظارت بر فعالیت‌های هسته‌ای انگلیس به کم‌اهمیت جلوه دادن گزارش‌ها درخصوص حدود یک‌هزار حادثه غیرعادی و خطرناک هسته‌ای در بخش نظامی و تأسیسات اتمی این کشور، متهم شده‌اند. 

در ادامه گزاش آمده است: شلیک تصادفی اژدر از ناوچه « اچ‌ام‌اس آرگیل» هنگام لنگر انداختن در پایگاه دریایی «دوون‌پورت» واقع در شهر بندری «پلیموث»، آلوده شدن کارکنان یکی از پایگاه‌های هسته‌ای به مواد رادیواکتیو، انتقال پسماندهای هسته‌ای در کیسه‌های معمولی زباله و همچنین آتش‌سوزی در بیش از 30 نیروگاه، از جمله حوادث خطرناک و جدی هستند که بخش نظارت هسته‌ای انگلیس براحتی از آن‌ها چشم‌پوشی کرده است. 

نگارنده گزارش در ادامه می‌افزاید: از سال 2010، شمار حوادث هسته‌ای در انگلیس بیش از دو برابر افزایش یافته است. «دفتر نظارت هسته‌ای» انگلیس در بین سال‌های 2012 تا 2015، 973 مورد حادثه غیرعادی را گزارش کرده است.     

در این گزارش همچنین آمده است: گزارش‌ها حاکی از آن است که در 3 مورد این حوادث، مردم عادی نیز در معرض خطر قرار بوده‌اند. برای مثال، در جریان تصادف میان خودروی مخصوص حمل مواد هسته‌ای و یک دستگاه کامیون، به دو محفظه مواد رادیواکتیو آسیب وارد شد.   

انتهای پیام/      

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹:۰ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها