freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، در دیدار سرپرست، اعضای هیأت رئیسه و قهرمانان فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، با بیان این نکته که «جامعه با دیدن نشاط ورزشکاران، روحیه خوبی پیدا می‌کند»، گفت: ورزش یکی از ارکان خوب زندگی مردم است که سلامتی جسمی و روانی فرد و جامعه را تأمین می‌کند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با یادآوری مواردی مهم از تاریخ افتخارات بشریت در عرصه‌های مختلف، گفت: همیشه ورزشکاران مردمی و با اخلاق افتخارآمیز بوده‌اند و بی‌جهت نیست که در سراسر دنیا، مردم برای تماشای مسابقات ورزشی می‌روند.

هاشمی رفسنجانی، با بیان آیه: «اصْطَفاهُ عَلَیْکُمْ وَ زادَهُ بَسْطَةً فِی الْعِلْمِ وَ الْجِسْمِ» به تشریح و تفسیر آن در زمان بنی‌اسرائیل پرداخت و گفت: انتخاب یک انسان قوی الجثه و در عین حال دانشمند از طرف خداوند برای آنان، دلیلی بر جایگاه توأمان قدرت علمی و قدرت جسمی است.

وی با ابراز خرسندی از حضور زنان و دختران ایرانی در مسابقات مختلف منطقه‌ای، آسیایی و جهانی، گفت: بانوان ورزشکار ایرانی با رعایت اصول الگوی تمام زنان، مخصوصاً زنان کشورهای اسلامی هستند که با رعایت همه مسایل دینی و اخلاقی، در میادین ورزشی می‌درخشند.

 هاشمی رفسنجانی، خطاب به ورزشکاران اظهار داشت: باید خوشحال باشید که از بین این همه جوانان انتخاب شده‌اید تا دل ملتی را شاد کنید. قدر این فرصت را بدانید و برای موفقیت‌های خویش و سربلندی کشورتان بیشتر تلاش کنید.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، جوانمردی را ویژگی همیشگی ورزشکاران توصیف کرد و گفت: جوانمرد هیچ وقت در مسایل و مسیرهای منفی گام بر نمی‌دارد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵:۳۴ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۰
  • تعداد حاضران : ۲۲۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها