freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا،  آقوان هوسپیان رییس کمیته تحقیق و بازرسی کل اصفهان که روز جمعه وارد تهران شده بود در ادامه سفر خود صبح دیروز(دوشنبه) وارد استان اصفهان شد و مورد استقبال حجت‌الاسلام سیدرسول محمودآبادی رییس منطقه 6 بازرسی و بازرس کل استان اصفهان و مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان قرار گرفت.
حجت‌الاسلام محمودآبادی بازرس کل استان اصفهان در مراسم استقبال از رییس کمیته تحقیق و بازرسی کل ارمنستان با تبریک ایام کریسمس به هیأت ارمنستانی، وظایف بازرسی استان اصفهان و نحوه رسیدگی به شکایات مردمی در این استان را تشریح کرد.
آقوان هوسپیان با  تشکر از میهمان نوازی ایرانیان، به خواهرخواندگی دو شهر اصفهان و ایروان اشاره کرد و گفت: زندگی مسالمت آمیز مسلمانان و ارامنه در کل ایران و همچنین استان اصفهان نشان از وحدت بین ادیان دارد.
به گزارش سازمان بازرسی ، رئیس کمیته تحقیق و بازرسی کل ارمنستان با اشاره به خاطره استاندار اصفهان درباره لغو جشن ارامنه اصفهان به خاطر همزمانی با عزای مسلمانان گفت: این همکاری و همزیستی توأم با احترام بسیار قابل توجه است و حتماً این مطلب را به‌عنوان یک سند رسمی برای هم‌وطنانم در کشور ارمنستان بیان و در خصوص آن مطلب خواهم نوشت.
رسول زرگرپور استاندار اصفهان در دیدار با رییس کمیته تحقیق و بازرسی کل ارمنستان با اشاره به اینکه چندی پیش رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) مصادف با یکی از جشن‌های ارامنه شده بود یادآورشد: اسقف کلیسای ارامنه اصفهان از ارامنه این شهر خواسته بود به احترام عزادار بودن برادران مسلمان از برپاکردن جشن خودداری کرده و به‌جای آن در کلیسا به دعا کردن بپردازند.
استاندار اصفهان ادامه داد: به خاطر این رفتار، شخصاً در کلیسای ارامنه اصفهان حضور پیدا کرده و از شورای خلیفه‌گری اصفهان و اسقف اصفهان تشکر کردم.
هیأت ارمنستانی در ادامه این سفر صبح امروز جهت بازدید از بناهای تاریخی و آشنایی بیشتر با تمدن کهن ایران، وارد شهر کاشان شدند.
علی فرهادی معاون حقوقی و نظارت همگانی سازمان بازرسی کل کشور نیز هیأت ارمنستانی را در سفر به شهر اصفهان و کاشان همراهی کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷:۷ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها