freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383140/42  زمان: 20:00  1395/10/07  بازدید: 9,463

به نظر می رسد نحوه جدایی ژاوی می تواند بهترین راه حل برای شرایط فعلی آندرس اینیستا باشد.

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد تمدید قرارداد اینیستا که در سال 2018 به پایان می رسد، شنیده شده است و شاید بتوان نحوه خداحافظی ژاوی با پیراهن بارسا را بهترین نمونه برای تشویق سران بارسا به تمدید قرارداد سن آندرس دانست.

 

در سال 2015، ژاوی موفق شد در آخرین سال حضورش با لباس بارسلونا، دومین سه گانه خود را کسب کند و به بهترین شکل ممکن با لباس تیم محبوبش خداحافظی کند.

 

 

 

 

در اوایل هزاره جدید، اینیستا کم کم توسط لوییس فان خال وارد ترکیب بارسا شد و مدتی بعد و توسط فرانک رایکارد، آنها تبدیل به زوج هماهنگی در ترکیب بارسلونا شدند. زیر نظر پپ گواردیولا، ژاوی و اینیستا تبدیل به بهترین های پست خود در دنیا شدند و توانستند عامل اصلی قهرمانی های فراوان برای اسپانیا و بارسلونا شوند.

 

بازی های فوق العاده این دو هافبک خلاق تا سال 2015 ادامه یافت و ژاوی به بهترین شکل از بارسا جدا شد و برای ادامه دوران بازیگری به قطر مهاجرت کرد. بعد از جدایی او، سن آندرس کاپیتان اول بارسا شد؛ گرچه تیم های بزرگی از جمله یوونتوس خواهان او هستند، اما شرایط ژاوی می تواند بهترین مثال برای سران بارسا باشد تا با تمدید قرارداد اینیستا، شاهد آخرین روزهای هنرنمایی او در نوکمپ باشند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵:۲۷ دیده شده : ۲۶۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها