freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1383164/1  زمان: 23:20  1395/10/07  بازدید: 63

روز دوم از رقابت‌های شطرنج سریع و برق آسای قهرمانی جهان در قطر با ثبت 10 برد، 9 تساوی و 10 شکست در کارنامه نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، در روز دوم از مسابقات شطرنج سریع و برق آسای قهرمانی جهان در قطر 6 نماینده کشورمان برابر حریفان خود قرار گرفتند، که نتایج آنها به شرح زیر است:

 

 علیرضا فیروزجا در دور ششم برد، در دورهای هفتم و هشتم مساوی کرد و با پیروزی در دورهای نهم و دهم 5.5 امتیازی شد و موفق ترین نماینده مرد ایران تا روز دوم لقب گرفت

 

پوریا درینی در دور ششم به نتیجه تساوی رسید، در دور هفتم شکست خورد و در دور هشتم باز هم به تساوی بسنده کرد. وی در دور نهم به پیروزی دست یافت و با شکست در دور دهم 4 امتیازی شد.

 

 پرهام مقصودلو در دور ششم در یک دیدار تمام ایرانی مقابل قائم مقامی شکست خورد. او در دور هفتم به پیروزی رسید و در دور هشتم به تساوی رضایت داد. این شطرنج باز در دور نهم مغلوب شد و  تساوی در دور دهم باعث شد با 4 امتیاز سومین نماینده مرد ایران در جدول رقابت‌ها باشد.

 

 احسان قائم مقامی در دور ششم مقابل مقصودلو به پیروزی رسید. او در دور هفتم به تساوی رسید اما در سه دور پایانی شکست خورد تا 3.5 امتیاز از این رقابت ها به دست آورد.

 

آرین غلامی در دور ششم به پیروزی رسید، اما در دور هفتم شکست خورد. او در دور هشتم به تساوی دست پیدا کرد اما با قبول شکست در دورهای نهم و دهم 3 امتیازی باقی ماند.

 

سارا سادات خادم الشریعه موفق ترین نماینده کاروان ایران در این رقابت ها در دور پنجم به تساوی رسید و با تداوم درخشش خود با پیروزی در دورهای ششم، هفتم و هشتم خود را به رده دوم مشترک (چهارم پس از پوئن شکنی) رساند تا بار دیگر آمادگی خود را در سطح جهانی به نمایش بگذارد.

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰:۱۶ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها