freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حسن شاهمرادیان سرمربی تیم پتروکیان شوشتر در گفتگو اختصاصی با خبرنگار" دی اسپورت" گفت :در چند روز گذشته تمرینات خوب و منظمی را برگزار کرده ایم و باتوجه به روند روبه رشد تیم در شش هفته گذشته انگیزه بازیکنان برای ادامه فصل بیشتر و بیشتر شده و بازیکنان باتمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می کنند .

وی  ادامه داد :متاسفانه برخی از تیم ها با  حرکات غیرحرفه ای و شیطنت آمیز تمرکز بازیکنان  ما را بهم ریخته اند  و با آنها صحبت می کنند و به همین خاطر در چند روز گذشته خیلی اذیت شده اند .

 

سرمربی پتروکیان تصریح کرد  :سایر تیم ها پیشنهاداتی به بازیکنان ما می دهند که به عنوان مربی اطلاع دارم این باشگاه ها قدرت  پرداخت کردن حق و حقوق آنها را ندارند 

وی افزود :از باشگاه ها انتظار داریم اخلاق حرفه ای را رعایت کنند و  هر تیمی که به دنبال بازیکنان ما هست اطلاع داشته باشد که مدیریت باشگاه رضایت نامه اش را صادر نمی کند .

شاهمرادیان در پایان گفت :برای ادامه کار  سه بازیکن از تیم استقلال شوشتر به جمع ما ملحق شدند  و خداراشکر با جذب این سه بازیکن تیم ما کامل تر شده و تنها به دنبال یک دفاع آخر هستیم که امیدواریم به زودی و با رعایت اخلاق حرفه ای  این امر هم محقق شود .

   


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰:۵۰:۱۲ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها