freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم فوتبال مس کرمان درباره عملکرد تیمش در تعطیلات نیم فصل گفت: ما تمرینات خود را از روز پنجشنبه شروع کرده ایم و در حال حاضر به کارمان ادامه می دهیم، به تازگی کیانوش میرزایی را از تیم راه آهن به خدمت گرفته ایم، امیدوارم که در نیم فصل دوم بتوانیم آن چیزی که شایسته مردم کرمان و باشگاه مس و همه ما است را بدست آوریم.

وی ادامه داد:اگر به عملکرد بازیکنان نگاهی بیاندازیم می بینیم تعداد باخت های ما حتی از تیم صدرنشین نیز کمتر است و این نشان می دهد که ما از بعد سازمان تیمی و کاری نسبتا خوب کار کرده ایم اما در بعضی جاها ایراداتی داشته ایم و نباید بازی های برده را از دست می دادیم که بخشی از آن به مسائل روحی _ روانی بر می گردد و بخشی دیگر می تواند مسائل تاکتیکی باشد و همه اینها موجبات چنین نتایجی را فراهم می سازد.

امیدوارم در نیم فصل دوم این مسائل را بر طرف کنیم و به موفقیت برسیم، تمام تلاشمان را می کنیم که دیگر بردهایمان را با مساوی عوض نکنیم و حتی قول دادیم در پایان لیگ بالای جدول قرار بگیریم، این موضوعی بود که صحبتش انجام شده و همه با هم تلاش می کنیم که این اتفاق رخ دهد.

ابراهیم زاده در مورد تساوی های زیاد تیمش در نیم فصل نخست رقابت ها نیز می گوید:

ما مسلما اگر از یازده بازی که تساوی کسب کردیم پنج بازی را پیروز از میدان خارج می شدیم با جمع آوری ده امتیاز ۳۳ امتیازی می شدیم و در بین تیم های بالای جدولی قرار می گرفتیم این یک واقعیت است و دور از انتظار هم نیست اما باید برای نیم فصل دوم تلاشمان را بیشتر کنیم تا جبران مافات کنیم و شرایطمان بهتر شود.

سرمربی نارنجی پوشان کرمانی عملکرد تیم مس را برای بهتر شدن تنها منوط به جذب بازیکن ندانست و اذعان کرد:

وقتی خیلی از بازی ها گل نمی زنیم اما گل هم نمی خوریم یعنی اینکه در مجموعه دفاعی مان خوب کار کرده ایم. ما بایستی هم در بخش دفاعی و هم در بخش حمله بهتر کار کنیم، وقتی می گویم بهتر کار کنیم صرفا منظورم جذب بازیکن نیست بلکه باید فرصت هایی که بدست می آوریم را تبدیل به گل کنیم و حتی در بخش دفاعی هم فرصتی به حریف ندهیم تا گل نخوریم و مشکلی پیش نیاید.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۰:۵۰:۲۱ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها