freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت"؛ تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر روز سه شنبه از ساعت 14/30 دقیقه در مجموعه ورزشی حسن رود نیروی دریایی زیر نظر حاج محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال ملوان پیگیری شد.

سعید یوسف زاده و مهدی رستمی همچون روزهای گذشته به شکل انفرادی زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز به تمرین پرداختند ؛ سعید یوسف زاده در ابتدای تمرین در جلسه ای کوتاه دقایقی با محمد مایلی کهن به گفتگو پرداخت.

شهاب کرمی که از آغاز تمرینات نیم فصل دوم به دلیل پایان خدمت مقدس سربازی در تمرینات تیم فوتبال ملوان غایب بود عصر روز سه شنبه با لباس شخصی در تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی حضور یافت و دقایقی با محمد مایلی کهن به گفتگو پرداخت.
فرزاد جعفری و میلاد جلالی از جمله غایبین تمرین عصر روز سه شنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بودند.
سه بازیکن تستی همچون روز گذشته در تمرین عصر روز سه شنبه حضور داشتند که یکی از آنها در جریان بازی دوستانه به شدت مصدوم و از زمین بازی خارج شد.

مسعود باقری سرمربی تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی از جمله میهمانان ویژه تمرین عصر روز سه شنبه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بود که مورد استقبال گرم محمد مایلی کهن قرار گرفت.
شاهین ثاقبی در تمرین عصر روز سه شنبه با لباس شخصی حضور بافت و به همراه سایر بازیکنان تمرین نکرد.
بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین عصر روز سه شنبه به دو گروه تقسیم شدند که یک گروه زیر نظر ایمان عالمی تمرینات تکنیکی و ترکیبی را در دستور کار داشتند و یک گروه نیز در قالب یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال شهرداری ماسال رفتند.
بازیکنان جوان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار تدارکاتی موفق شدند با نتیجه چهار بر صفر میهمان خود را از پیش رو بردارند.
گلهای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار توسط آصف رعنای مهرپور – علیرضا مصطفایی ( 2 گل ) و میلاد بختیاری به ثمر رسید.

علیرضا مصطفایی ( بازیکن تیمهای پایه ملوان بندرانزلی ) و صائب محبی بازیکن ( بازیکن تیم فوتبال راه آهن که در پست دفاع راست بازی میکند ) صبح روز سه شنبه به طور رسمی با باشگاه ملوان بندرانزلی قرارداد بستند و در نیم فصل دوم در تیم فوتبال ملوان توپ خواهند زد.

گزارش:ارسطو عزتیان


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۱:۳۰:۱۵ دیده شده : ۲۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها