freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

به نقل از خبرگزاری رویترز، سخنگوی وزارت خارجه گفت که اتهامات اردوغان فاقد هرگونه پایه و اساس است.

در سخنانی در روز سه شنبه، اردوغان گفته بود که «نیروهای ائتلاف بین‌المللی ضد داعش پیش تر گفته بودند که با گروه تروریستی داعش تا نابودی کامل آنها مبارزه خواهند کرد، اما اکنون از گروه‌های تروریستی از جمله داعش، ی.پ.گ و پ.ی.د پشتیبانی می کنند.»

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های خبری ترکیه، وی روز سه شنبه در نشست مشترک رسانه ای با «آلفا کنده» همتای گینه ای خود افزود: نیروهای ائتلاف بین‌المللی ضد داعش ما را هم به حمایت از داعش متهم کرده بودند اما اکنون که لحظه عمل فرا رسیده، تمام کشورهای عضو ائتلاف ناپدید شده اند.

وی مدعی شد: برعکس آن چیزی که نیروهای ائتلاف می گفتند، اسناد و مدارکی شامل تصاویر و ویدئو‌های مستند از حمایت این کشورها از گروه های تروریستی از جمله داعش در اختیار داریم.

اردوغان افزود: کسانی که تا 60-50 سال پیش برای الماس، طلا و نفت، ابایی از ریختن خون مردم آفریقا نداشتند، امروز به خود جرأت می دهند که به ما درس انسانیت بدهند و بدون آن که به تاریخ خونین خود نگاهی بیندازند و این میراث شرم آور را در نظر بگیرند، در پی آن هستند که کشور ما را از لحاظ حقوق بشر و دموکراسی نقد کنند.

وی اضافه کرد: نیروهای اتئلاف ضد داعش به وعده هایی که داده بودند، عمل نمی کنند و تعهداتی که داده بودند با وضعی که الان در پیش گرفته اند، متفاوت است.

رئیس جمهوری ترکیه بیان کرد: «با وجود تلفات نیروهای نظامی، هدف خود را باز دنبال خواهیم کرد و از این راه بر نخواهیم گشت و هدف خود مبنی بر ایجاد منطقه امن و پاکسازی شده از وجود عناصر تروریستی را تحقق خواهیم بخشید.»

وی همچنین در در ارتباط با عملیات سپر فرات اظهار کرد: «در زمان حاضر گروه تروریستی داعش را در الباب از چهار طرف تحت محاصره درآورده ایم و این عملیات با موفقیت دنبال می شود.»

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۳:۵۲:۹ دیده شده : ۹۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها