freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

فرماندار شهرستان قروه:
ریزبینی مشکلات راهکار اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است
سرویس کردستان- فرماندار قروه با بیان اینکه راهکار اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی ریزبینی است، گفت: نیاز است جزییات پیچیده شده در مسیر توسعه بررسی و نگاه ها به توسعه شهرستان بومی باشد.
به گزارش خبرنگار کردپرس، پرویز کولانی شامگاه سه شنبه در پنجمین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان قروه با محوریت بررسی و عملیاتی نمودن مصوبات قبل توسط کمیته های تعیین شده، اظهار داشت: این گونه نشست ها برای هم اندیشی و ورود به مشکلات واحدها و فراهم کردن زمینه شکوفایی و افزایش تولید در راستای حفظ واحدهای موجود و راه اندازی واحدهای راکد است.
به گفته وی در بحث واحدهای صنعتی و کشاورزی که ظرفیت فعال شدن دارند باید به صورت ریز و دقیق به احصاء مشکلات پرداخت.
کولانی با بیان اینکه اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی را باید در هر منطقه و برای هر کاری از حالت کلی به جزیی درآورد، افزود: باید اولویت نخست در شهرستان برای همه از مسئولان تا مردم استفاده از تولیدات بومی باشد و از این طریق بازاریابی که یکی از دغدغه های تولیدکنندگان است صورت می گیرد.
وی از نسخه پیچی بی ثمر در حوزه صنعت گفت و با بیان اینکه مسئله خام فروشی را همه می بینند، راهکارها را مهم خواند و فراگیر کردن آموزش های فنی و حرفه ای در این حوزه را اثرگذار دانست.
کولانی با اشاره به اینکه مصوبات کمیته ها تا حدودی آرمانی است با تأکید بر خروجی اثرگذار، تصریح کرد: فلسفه اقتصاد مقاومتی استفاده از ظرفیت های موجود است لذا نسخه های پیچیده شده باید تخصصی بوده و تمامی ظرفیت های بالقوه به بالفعل برسند.
وی ورود تخصصی به معضلات را هنر بزرگی عنوان کرد و خواستار در نظر گرفتن تبصره های اختیاری برای مالیات و بیمه های واحدهای تولیدی شد.
به گفته کولانی در زمان تنگی همانند رکود باید نگاه تناسبی داشته باشیم و در وهله نخست به مجموعه بومی داخل منطقه کمک رسانی گردد و از فرصت های مدیریتی در هر راستایی استفاده شود.
وی با تأکید بر اینکه با اختیاراتی که داریم یک کار ماندگار می توان کرد، یادآور شد: کار خوب است که مردم را بیدار می کند لذا به جای خلل ایجاد کردن بهتر است جزییات پیچیده شده در توسعه را برداشته و به کیفیت کارها توجه کنیم.
کولانی در ادامه با بیان اینکه توسعه فکر سیاسی نمی شناسد بر حفاظت از اقتصاد منطقه از روستایی تا محلی در راستای صرفه جویی در هزینه ها تأکید کرد.         

کد مطلب: 120757  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۸  |  ساعت: ۵ : ۲۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ - ۷:۵۵:۵۹ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۷۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها